Rozgrywki Piłki Siatkowej

W dniu 28.02 odbyły się Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej Dziewcząt klas V.

Naszą szkołę reprezentowały: Karolina Komenda, Gabriela Demianiuk, Martyna Kuczyńska, Wiktoria Rainko, Martyna Wasilewska, Oliwia Dziemian, Zuzia Matejczyk.

Zawody odbyły się w SP 37.

Opiekun: Joanna Topczewska

W dniu 26.02 odbyły się Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Siatkowej Chłopców. Zawody odbyły się w Sp 21.

Szkołę reprezentowali:Rafał Roszkowski, Tomasz Sobolewski, Jakub Jaroszewicz, Szymon Piszczatowski, Tomasz Borowski, Maciej Kulesza, Krzysztof Kalinowski, Dawid Sarosiek, Szymon Jasiński, Mateusz Miszczuk, Szymon Dębowski, Eryk Samojłowicz.

Opiekun: Krzysztof Kardel

W dnu 26.02 odbyły się Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawody odbyły się w Sp 9.

Szkołę reprezentowały: Aleksandra Bakunowicz, Natalia Backiel, Julia Rećko, Anna Sewioło, Zuzanna Panasewicz, Dominika Roman.

Opiekun: Jarosław Bogus

W dniu 06.03 odbyły się Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej Chłopców klas V.

Szkołę reprezentowali: Mateusz Cieśluk, Tymon Stępień, Bartosz Pietruszkiewicz, Sebastian Walczak, Kacper Szuszkiewicz, Oliwier Zamojski, Hubert Cierech, Jakub Marcinkiewicz.

Zawody odbyły się w Sp 21.

Opiekun: Piotr Podleśny