Konsultacje z rodzicami – 2 semestr

Obrazek wyróżniający - kalendarz szkolny

Konsultacje z rodzicami
(pierwszy tydzień miesiąca)

Nazwisko i Imię dzień godzina sala
Adamska-Królik Urszula wtorek 17.30-18.30 1
Biryło Anna poniedziałek 17.30-18.30 1
Bogusz Anna czwartek 17.30-18.30 104
Borowska Alina środa 16.00-17.00 biblioteka
Brzyska Anna środa 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Bujnowska Agnieszka wtorek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Demianiuk Konrad czwartek 15.30-16.30 sala gimnastyczna
Długołęcka-Drabik Magdalena wtorek 16.20-17.20 pokój nauczycielski
Drabik Zbigniew piątek 15.40-16.40 109
Droździewicz Lidia czwartek 15.40-16.40 pokój nauczycielski
Drużyńska Jolanta piątek 15.40-16.40 pokój nauczycielski
Duchnowska Katarzyna piątek 15.30-16.30 2016
Duda Anita wtorek 15.35-16.35 201
Dzieszko Anna poniedziałek 15.30-16.30 207
Emiljańczyk Jolanta środa 16.30-17.30 210
Falkowska Urszula środa 15.30-16.30 dolna świetlica
Filipowicz Jadwiga czwartek 16.20-17.20 105
Gajda Wiesława poniedziałek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Grabowska Barbara czwartek 16.20-17.20 8
Grabowska Marta czwartek 17.30-18.30 104
Hanczaruk Joanna wtorek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Hapunik Dorota czwartek 16.25-17.25 101
Hapunik Halina wtorek 16.00-17.00 gabinet dyrektora
Jabłońska Małgorzata czwartek 16.00-17.00 biblioteka
Jaroma Joanna piątek 15.30-16.30 06
Jaszczuk Jerzy piątek 16.00-17.00 biblioteka
Jurczykowska Urszula piątek 16.00-17.00 gabinet wicedyrektorów
Kamińska Irena poniedziałek 15.50-16.50 109
Kardel Krzysztof wtorek 16.20-17.20 sala gimnastyczna
Karwowska Agnieszka środa 16.40-17.40 pokój nauczycielski
Karwowska Renata piątek 15.35-16.35 204
Khunkerova Bella poniedziałek 17.30-18.30 1
Kieda Joanna poniedziałek 15.30-16.30 5
Kikolska-Wróbel Eliza wtorek 16.30-17.30 górna świetlica
Kiryluk Jan wtorek 17.10-18.10 214
Kołodziej Waldemar wtorek 16.20-17.20 211
Komosa Łukasz piątek 16.20-17.20 pokój nauczycielski
Kondracka Beata środa 16.25-17.25 sala gimnastyczna
Kowalczuk Barbara poniedziałek 15.30-16.30 01
Kozłowski Andrzej środa 16.25-17.25 211
Kraszewska Milena poniedziałek 15.30-16.30 105
Krawiel Mariola czwartek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Kruglicz Katarzyna poniedziałek 16.25-17.25 pokój nauczycielski
Krzemińska Beata wtorek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Kuźmicka Małgorzata piątek 16.20-17.20 4
Lachowska Elżbieta wtorek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Laskowska Bożena czwartek 16.00-17.00 gabinet wicedyrektorów
Leonowicz Ewa środa 16.20-17.20 pokój nauczycielski
Ławreszuk Elżbieta czwartek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Machaev Osman czwartek 17.10-17.40 03
Madura-Gryko Katarzyna piątek 16.30-17.30 104
Manaches Monika środa 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Mnich Justyna poniedziałek 16.15-17.15 pokój nauczycielski
Nierodzik Aleksandra piątek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Nojszewska Małgorzata poniedziałek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Nowik Elżbieta środa 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Ogrodnik Lucyna poniedziałek 16.20-17.20 06
Oksieńciuk Aneta czwartek 16.20-17.20 pokój nauczycielski
Orzechowska Marta poniedziałek 15.35-16.35 110
Oszmiańska Ewa poniedziałek 16.00-17.00 pokój nauczycielski
Panasko Barbara wtorek 16.25-17.25 108
Pawłowska Marta czwartek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Perkowska Joanna środa 16.30-17.30 pokój nauczycielski
Podleśny Piotr wtorek 15.30-16.30 sala gimnastyczna
Popławska-Włodkowska Magdalena poniedziałek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Przystupa Emilia poniedziałek 15.30-16.30 górna świetlica
Puciłowski Marcin poniedziałek 17.00-18.00 sala gimnastyczna
Rajchemba Małgorzata wtorek 17.10-18.10 sala gimnastyczna
Rutkowska Joanna piątek 15.35-16.35 202
Rzepniewska Barbara wtorek 16.20-17.20 4
Sak Ewa wtorek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Sakowicz Ewa poniedziałek 16.25-17.25 111
Samczuk Mateusz wtorek 15.30-16.30 109
Sawicka Katarzyna piątek 16.35-17.35 pokój nauczycielski
Sierkowska Urszula poniedziałek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Skorulska Jolanta poniedziałek 16.00-17.00 302
Skup Izabela piątek 16.15-17.15 03
Słoma Marta środa 15.30-16.30 5
Smolej Katarzyna wtorek 16.20-17.20 pokój nauczycielski
Sokół Marlena środa 16.00-17.00 gabinet wicedyrektorów
Stankiewicz Ewa czwartek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Suprunowicz Dorota wtorek 16.20-17.20 pokój nauczycielski
Szewko Dorota środa 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Szostek Milena wtorek 16.30-17.30 świetlica
Szymoniak Wojciech piątek 15.35-16.35 203
Tomaszewicz Anna poniedziałek 15.30-16.30 stołówka
Tomczyk Anna poniedziałek 16.20-17.20 107
Topczewska Joanna środa 15.30-16.30 sala gimnastyczna
Wasilewska Monika poniedziałek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Wasiluk Helena poniedziałek 15.35-16.35 07b
Waszkiewicz Ewa czwartek 18.00-19.00 110
Wierzbicki Mirosław wtorek 17.00-18.00 sala gimnastyczna
Więcko Rafał piątek 17.20-18.20 114
Winsko Marzenna wtorek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Wojciuk Ewa środa 16.20-17.20 106
Wróbel Edyta czwartek 15.30-16.30 111
Wróblewska Agnieszka środa 16.20-17.20 pokój nauczycielski
Zahorska-Wicher Izabela poniedziałek 16.30-17.30 górna świetlica
Zdrojkowska Agnieszka poniedziałek 15.30-16.30 pokój nauczycielski
Zientara Wiesława poniedziałek 16.20-17.20 8
Zimińska Magdalena piątek 16.00-17.00 302