Bal karnawałowy

8 lutego 2018r. w SP47 dużo się działo. Stołówka zamieniła się w najprawdziwszą salę balową a do szkoły przybyło mnóstwo księżniczek, rycerzy, policjantów, super bohaterów i wiele innych baśniowych postaci z Przedszkoli Samorządowych 56, 58, 73, 78 oraz Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Przedszkole”. Były też prawdziwe wróżki, które powitały przybyłe na bal dzieci i razem z nimi wspaniale się bawiły, śpiewały, wrzucały fasolki do pojemnika, zamieniały się w pingwinki, przybierały dziwne pozy figur lodowych i uczestniczyły w zabawach sportowych. Na bal przybyły trolle ze swoimi układami tanecznymi i akrobatycznymi. Zaczarowany Kot zamieniał balony w kwiaty, dinozaury i inne niesamowite figury. Magik prezentował swoje czarodziejskie umiejętności: przedziurawił balon nie przebijając goi rozplątywał supły bez dotykania sznurka. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Królowa Śniegu, która ukoronowała wszystkie dzieci i uczestniczyła we wspólnej zabawie. Nadworny malarz uwieczniał portrety dużych i małych uczestników balu. Oczywiście nie mogło zabraknąć chwili przerwy na słodki poczęstunek.

Wszyscy świetnie się bawili i w dobrych humorach wrócili do swoich przedszkoli.