Rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego pt, „Jesienne skarby”

Rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego pt, „Jesienne skarby”

Rozstrzygnięcie konkursu pt, „Jesienne skarby”

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży. Uwrażliwienie uczniów na piękno przyrody jesienią i promowanie osiągnięć uczniów uzdolnionych plastycznie a także wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.

Osoby nagrodzone:

Miejsce I

Ewa Korolewicz

Lat 5

Przedszkole Samorządowe Nr 78

opiekun: Urszula Sulikowska

Miejsce I

Ewelina Prochorska

Klasa I B

Szkoła Podstawowa Nr 47

opiekun: Dorota Hapunik

Miejsce II

Izabela Kieda

Klasa I E

Szkoła Podstawowa Nr 47

opiekun: Joanna Kieda

Miejsce III

Zuzanna Masłowska

Klasa I A

Szkoła Podstawowa Nr 47

opiekun: Joanna Kieda

Miejsce I

Oliwia Kalbarczyk

Klasa III E

Szkoła Podstawowa Nr 12

opiekun: Agnieszka Kikolska-Giesko

Miejsce I

Patryk Krzywiński

Klasa II C

Szkoła Podstawowa Nr 47

opiekun: Jadwiga Filipowicz

Miejsce II

Kamil Sienkiewicz

Klasa III D

Szkoła Podstawowa nr 47

Miejsce III

Dawid Chomczyk

Klasa III E

Szkoła Podstawowa Nr 47

opiekun: E. Wojciuk

Miejsce III

Zofia Sidoruk

Klasa III b

Szkoła Podstawowa nr 12

opiekun: Agnieszka Kikolska-Giesko

Wyróżnienie

Michalina Dąbrowska

Lat 5

Przedszkole Samorządowe Nr 78

opiekun: Urszula Sulikowska

Wyróżnienie

Damian Ejsmont

Klasa III B

Szkoła Podstawowa Nr 12

opiekun: Agnieszka Kikolska-Giesko

Wyróżnienie

Zofia Sienkiewicz

Klasa III B

Szkoła Podstawowa Nr 12

opiekun: Agnieszka Kikolska-Giesko

Wyróżnienie

Rafał Malinowski

Klasa II B

Szkoła Podstawowa Nr 12

opiekun: Agnieszka Kikolska-Giesko

Wyróżnienie

Martyna Snarska

Klasa III E

Szkoła Podstawowa Nr 47

opiekun: E. Wojciuk

Wyróżnienie

Jakub Sulikowski

Klasa I D

Szkoła Podstawowa Nr 47

Wyróżnienie

Aleksandra Nowik

Klasa I B

Szkoła Podstawowa Nr 47

opiekun: Dorota Hapunik