Klasa 1b obchodzi Mikołajki

Klasa 1b obchodzi Mikołajki

Dnia 6 grudnia w klasie 1 b odbyły się mikołajki. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły ubrane na czerwono. Zabawę rozpoczęliśmy wspólnymi śpiewami i tańcami. Później odwiedził nas Święty Mikołaj a my powitaliśmy go piosenką pt. „Tupu, tup po śniegu” oraz pysznymi ciasteczkami. Nasz gość, jak co roku obdarował prezentami wszystkie grzeczne dzieci, a jako, że nikt nie dostał rózgi, widocznie uznał, że z zachowaniem nie było najgorzej. Dzieci również nie zapomniały o imieninach Mikołaja i zrewanżowały mu się słodkim upominkiem. Po wspólnej zabawie Święty musiał wracać do swoich obowiązków, w końcu już grudzień, ale obiecał, że niedługo (jeszcze w tym miesiącu) odwiedzi indywidualnie każdego pierwszaka. Czyżby chodziło mu o wigilijną wizytę? Czy do tego czasu wszyscy będą dalej grzeczni? Odpowiedź z pewnością każdy ujrzy pod choinką.

Opracowała:

Dorota Hapunik