Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym „Moja rodzina – Wartość Dziadków”

Uczniowie klas IV brali udział w Konkursie plastycznym „Moja rodzina – Wartość Dziadków” organizowanym przez Białostocką Akademię Rodziny. Celem konkursu było promowanie rodziny i więzi międzypokoleniowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny i wartości relacji rodzinnych oraz poszukiwanie inspiracji artystycznych w rodzinie.

Jest nam miło poinformować, że prace naszych uczniów spotkały się z uznaniem jury, które przyznało nagrody
i wyróżnienia następującym osobom:

  • Malwina Laura Halicka kl. IVB – I miejsce
  • Igor Parejko kl. IVA – II miejsce
  • Kamila Masłowska kl. IVD – wyróżnienie
  • Dominika Olszewska kl. IVA – wyróżnienie

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun – Urszula Jurczykowska