Wycieczka klasy 4b i 4e do Farmy Iluzji

13 czerwca klasy 4b i 4e wybrały się w bardzo niecodzienne miejsce – do Parku Edukacji i Rozrywki  „Farma Iluzji”.

Na oczach uczniów dokonywały się prawdziwe czary! Na talerzach lądowały głowy pozbawione ciał, w pokoju Amesa uczniowie stawali się więksi od nauczycieli, korytarze z luster zdawały się nie mieć końca, a w tunelu zapomnienia można było naprawdę zapomnieć, jak się ma na imię…. Poznaliśmy też tajemnicę opuszczonej kopalni złota, nad którą czuwa duch grający na gitarze przeboje Elvisa, odbiliśmy swoje cienie w bajkowym pałacu, zwiedziliśmy jedyna w swoim rodzaju latającą chatę tajemnic, pływaliśmy tratwą i … czego myślmy tam nie robili….

Pewne jest tylko jedno: zwiedzając park i doświadczając iluzji na własnym ciele, świetnie się bawiliśmy. Niech dowodem na to będzie nasza fotorelacja.

Opracowała Małgorzata Nojszewska