Nazwisko i imię | Nazwa | dzień | Godzina | Sala |
---|---|---|---|---|
Drabik Zbigniew | Koło historyczne | Poniedziałek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 202 |
Hapunik Marta | Koło przygotowujące do woj. konkursu j. angielskiego | Poniedziałek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 210a |
Kozłowski Andrzej | zespół wyrównawczy | Poniedziałek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 214 |
Sak Ewa | Koło czytelniczo- teatralne | Poniedziałek | 01 lekcyjna (8:00-8:55) | 03 |
Zdrojkowska Agnieszka | Koło techniczne – „Lego i My!” | Poniedziałek | 01 lekcyjna (8:00-9:00) | świetlica |
Jaroma Joanna | Zespół korekcyjno – kompensacyjny | Poniedziałek | 02 lekcyjna (8:50-9:50) | 06 |
Borowska Alina | Aktyw biblioteczny kl. VI | Poniedziałek | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | czytelnia |
Kruglicz Katarzyna | Zajęcia z WOŚP (pierwsza pomoc) | Poniedziałek | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | |
Stankiewicz Ewa | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne | Poniedziałek | 03 lekcyjna (9:30-10:30) | stołówka |
Wojciuk Ewa | Zajęcia logopedyczne | Poniedziałek | 03 lekcyjna (9:45-10:45) | 07b |
Bogusz Anna | Koło polonistyczne „Mądre Główki” | Poniedziałek | 03 lekcyjna (9:50-10:35) | 214 |
Rajchemba Małgorzata | Gimnastyka korekcyjna | Poniedziałek | 03 lekcyjna (9:50-10:35) | 313 |
Kamińska Irena | Kółko ekologiczne (Erasmus) | Poniedziałek | 04 lekcyjna (10:45-11:30) | 110 zaplecze |
Podleśny Piotr | Gimnastyka korekcyjna | Poniedziałek | 04 lekcyjna (10:45-11:30) | 313 |
Gajda Wiesława | „Zabawy słowem i kolorem” | Poniedziałek | 05 lekcyjna (11:30-12:30) | świetlica |
Papież Justyna | Zajęcia wyrównawcze | Poniedziałek | 05 lekcyjna (11:50-12:35) | 313 |
Ławreszuk Elżbieta | Zajęcia wyrównawcze | Poniedziałek | 05 lekcyjna (11:50-12:45) | Czytelnia |
Droździewicz Lidia | Dodatkowa lekcja matematyki | Poniedziałek | 06 lekcyjna (12:55-13:40) | 204 |
Nierodzik Aleksandra | Zabawy z j. angielskim | Poniedziałek | 06 lekcyjna (12:55-13:40) | 202 |
Podleśny Piotr | Lekkoatletyka | Poniedziałek | 06 lekcyjna (12:55-13:40) | Gim |
Ogrodnik Lucyna | Koło przyrodnicze „Co się w trawie piszczy” | Poniedziałek | 06 lekcyjna (13:00-14:00) | świetlica |
Borsuk Dorota | Koło biblijne | Poniedziałek | 08 lekcyjna (14:45-15:30) | 012 |
Kołodziej Waldemar | Koło matematyczne VI C | Poniedziałek | 08 lekcyjna (14:45-15:30) | 211 |
Oszmiańska Ewa | Zespół wyrównawczy | Poniedziałek | 08 lekcyjna (14:45-15:30) | 210a |
Więcko Rafał ks. | Zajęcia dodatkowe z religii | Poniedziałek | 08 lekcyjna (14:45-15:30) | 114 |
Wróbel Edyta | Zajęcia wyrównawcze | Poniedziałek | 08 lekcyjna (14:45-15:30) | 111 |
Komosa Łukasz | Megamisja gr. 1 | Poniedziałek | 08 lekcyjna (15:00-16:00) | świetlica |
Kołodziej Waldemar | Koło matematyczne VI C | Poniedziałek | 09 lekcyjna (15:40-16:25) | 211 |
Puciłowski Marcin | Zajęcia sportowe kl. III chłopcy | Poniedziałek | 10 lekcyjna (16:25-17:10) | Gim |
Popławska Magdalena | Koło plastyczne | Poniedziałek | 10 lekcyjna (16:25-17:20) | 110 |
Falkowska Urszula | Zuchy | Poniedziałek | 10 lekcyjna (16:30-17:30) | 5 |
Gołębiewska Dorota | Zuchy | Poniedziałek | 10 lekcyjna (16:35-17:30) | stołówka |
Kasacka Justyna | Zuchy | Poniedziałek | 10 lekcyjna (16:35-17:30) | stołówka |
Adamska-Królik Urszula | Koło matematyczne | Wtorek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 104 |
Dzieszko Anna | Praca z uczniem zdolnym | Wtorek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 207 |
Grabowska Marta | Zajęcia wyrównawcze | Wtorek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 109 |
Bach Anna | Innowacja pedagogiczna „Nauka programowania” | Wtorek | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | 201 |
Nojszewska Małgorzata | Koło czytelnicze | Wtorek | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | 210 |
Tomczyk Anna | Zajęcia wyrównawcze | Wtorek | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | Czytelnia |
Winsko Marzenna | Origami | Wtorek | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | 5 |
Zientara Wiesława | Zespół wyrównawczy | Wtorek | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | 8 |
Przystupa Emilia | Koło plastyczno-techniczne „Mały Twórca” | Wtorek | 02 lekcyjna (9:00-10) | świetlica |
Bach Anna | Koło teatralne | Wtorek | 03 lekcyjna (9:45-10:45) | 104 |
Długołęcka Drabik Magdalena | Koło artystyczne | Wtorek | 03 lekcyjna (9:45-10:45) | 104 |
Suprunowicz Dorota | Koło wolontariatu | Wtorek | 03 lekcyjna (9:50-10:35) | Świetlica |
Wensław Katarzyna | Gimnastyka korekcyjna | Wtorek | 03 lekcyjna (9:50-10:35) | 313 |
Kuźmicka Małgorzata | Zajęcia wyrównawcze | Wtorek | 04 lekcyjna (10:45-11:30) | 202 |
Perkowska Joanna | Koło j. angielskiego klasy II B | Wtorek | 04 lekcyjna (10:45-11:30) | 210A |
Suprunowicz Dorota | Koło wolontariatu | Wtorek | 04 lekcyjna (10:45-11:30) | świetlica |
Zdrojkowska Agnieszka | „Papierowy świat origami” – koło origami | Wtorek | 04 lekcyjna (11:00-12:00) | świetlica |
Wojciuk Ewa | Zajęcia logopedyczne | Wtorek | 05 lekcyjna (11:30-12:30) | 07b |
Nowik Elżbieta | Zajęcia wyrównawcze | Wtorek | 05 lekcyjna (11:45-12:35) | czytelnia |
Szewko Dorota | Zajęcia opiekuńcze | Wtorek | 05 lekcyjna (11:50-12:50) | Świetlica |
Kikolska-Wróbel Eliza | Bajkoterapia – koło czytelnicze | Wtorek | 05 lekcyjna (12:00-13:00) | 313 |
Kieda Joanna | Zajęcia świetlicowe | Wtorek | 06 lekcyjna (12:30-13:30) | świetlica |
Jaroma Joanna | Zespół korekcyjno – kompensacyjny | Wtorek | 06 lekcyjna (12:40-13:40) | 01 |
Smolej Katarzyna | Koło czytelnicze klasa V A | Wtorek | 06 lekcyjna (12:55-13:40) | Bibl. |
Wierzbicka Jolanta | Koło języka rosyjskiego kl. V | Wtorek | 06 lekcyjna (12:55-13:40) | 202 |
Szostek Milena | Zajęcia z pedagogiem | Wtorek | 06 lekcyjna (13:00-14:00) | 302 |
Mnich Justyna | Zespół wyrównawczy | Wtorek | 07 lekcyjna (13:50-14:35) | 205 |
Przystupa Emilia | Koło muzyczno-ruchowe „Raz dwa trzy” | Wtorek | 07 lekcyjna (14:00-15:00) | świetlica |
Kozłowski Andrzej | Koło matematyczne „Kangur” | Wtorek | 08 lekcyjna (14:45-15:30) | 211 |
Nierodzik Aleksandra | Zespół wyrównawczy | Wtorek | 08 lekcyjna (14:45-15:30) | 213 |
Drużyńska Jolanta | Chór szkolny | Wtorek | 10,11 lekcyjna (17:00-18:30) | 03 |
Sinielnikow Andriej | Koszykówka kl. VI i IV | Wtorek | 11,12 lekcyjna (17:20-18:50) | Gim. |
Grabowska Barbara | Zespół wyrównawczy | Środa | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 8 |
Jeszczuk Jerzy | Aktyw biblioteczny kl. V | Środa | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | czytelnia |
Kołodziej Waldemar | Zespół wyrównawczy | Środa | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 211 |
Rutkowska Joanna | Koło języka angielskiego | Środa | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 210 |
Sawicka Katarzyna | zespół wyrównawczy (co 2 tygodnie) | Środa | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 210 |
Sawicka Katarzyna | Koło j. angielskiego kl. IV (co 2 tygodnie) | Środa | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 210 |
Emiljańczyk Jolanta | Zajęcia wyrównawcze z Czeczenem | Środa | 02 lekcyjna (8:50-9:40) | 210 |
Hanczaruk Joanna | Zespół wyrównawczy | Środa | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | 205 |
Karwowska Agnieszka | Zespół wyrównawczy | Środa | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | 206 |
Kołodziej Waldemar | Dodatkowa lekcja matematyki V E | Środa | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | 211 |
Kulikowska Ewa | Koło sportowe | Środa | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | korytarz |
Mnich Justyna | Zespół wyrównawczy | Środa | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | 208 |
Rutkowska Joanna | Koło z j. angielskiego kl. IV B | Środa | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | 213 |
Sawicka Katarzyna | Koło j. angielskiego kl. V | Środa | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | 210a |
Wierzbicka Jolanta | Koło języka polskiego VI E | Środa | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | 213 |
Wysocka Barbara | Aktyw biblioteczny kl. IV, reperacja i okładanie książek | Środa | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | czytelnia |
Wasiluk Helena | Zajęcia logopedyczne | Środa | 03 lekcyjna (10:30-11:00) | 07 |
Kamińska Irena | Kółko ekologiczne (Erasmus) | Środa | 03 lekcyjna (9:50-10:35) | 114 |
Kruglicz Katarzyna | Zajęcia wyrównawcze dla klas IV | Środa | 03 lekcyjna (9:50-10:35) | 206 |
Kulikowska Ewa | Koło sportowe | Środa | 03 lekcyjna (9:50-10:35) | korytarz |
Smolej Katarzyna | Zespół wyrównawczy | Środa | 03 lekcyjna (9:50-10:35) | stołówka |
Szymoniak Wojciech | Nauczyciel wspomagający w kl 1c | Środa | 04 lekcyjna (10:45-11:30) | 203 |
Jaroma Joanna | Terapia pedagogiczna | Środa | 04 lekcyjna (10:45-11:45) | 07a |
Kikolska-Wróbel Eliza | Warsztaty haftu krzyżykowego | Środa | 05 lekcyjna (11:30-12:30) | świetlica |
Bogusz Anna | Zespół wyrównawczy | Środa | 05 lekcyjna (11:50-12:35) | czytelnia |
Wasilewska Monika | Opieka świetlicowa | Środa | 05 lekcyjna (11:50-12:35) | świetlica |
Hapunik Dorota | Zajęcia komputerowe Kraj komputera | Środa | 06 lekcyjna (12:30-13:30) | 01 |
Jaroma Joanna | Zespół korekcyjno – kompensacyjny | Środa | 06 lekcyjna (12:50-13:50) | 06 |
Borsuk Dorota | Indywidualne przygotowanie do komunii | Środa | 06 lekcyjna (12:55-13:40) | 012 |
Panasko Barbara | Ogródek szkolny | Środa | 06 lekcyjna (12:55-13:40) | Podwórko |
Rzepniewska Barbara | Zajęcia wyrównawcze | Środa | 06 lekcyjna (12:55-13:40) | 06 |
Wasiluk Helena | Zajęcia logopedyczne | Środa | 07 lekcyjna (13:40-14:10) | 07 |
Jaroma Joanna | Zespół korekcyjno – kompensacyjny | Środa | 07 lekcyjna (13:50-14:50) | 06 |
Komosa Łukasz | Robotyka | Środa | 07 lekcyjna (14:00-15:00) | świetlica |
Sak Ewa | Koło polonistyczne | Środa | 08 lekcyjna (14:45:15:30) | 208 |
Droździewicz Lidia | Koło matematyczne | Środa | 08 lekcyjna (14:45-15:30) | 202 |
Kowalczuk Barbara | Wychowane komunikacyjne (co 2 tygodnie) | Środa | 09 lekcyjna (15:30-16:15) | 03 |
Duda Anita | „Otwarta sala/ Koło Erasmus” | Środa | 09 lekcyjna (15:40-16:25) | 201 |
Karwowska Agnieszka | Zespół wyrównawczy | Środa | 09 lekcyjna (15:40-16:25) | 204 |
Skup Izabela | Zajęcia wyrównawcze kl. III | Środa | 09 lekcyjna (15:50-16:25) | 107 |
Skup Izabela | Zajęcia wyrównawcze kl. III | Środa | 10 lekcyjna (16:30-17:30) | 107 |
Kiryluk Jan ks. | Nauka czytania w j. słowiańskim | Środa | 11 lekcyjna (17:10-17:55) | 214 |
Wierzbicki Mirosław | Zajęcia z koszykówki kl. V | Środa | 11 lekcyjna (17:10-18:00) | Gim. |
Borowska Alina | Klub dobrej książki kl. VI | Czwartek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | czytelnia |
Emiljańczyk Jolanta | zajęcia wyrównawcze | Czwartek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 210 |
Hanczaruk Joanna | Zespół wyrównawczy | Czwartek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 207 |
Hapunik Marta | Zajęcia wyrównawcze | Czwartek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 202 |
Oszmiańska Ewa | Zespół wyrównawczy | Czwartek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 211 |
Sak Ewa | Praca z uczniem słabym i zdolnym | Czwartek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 208 |
Szostek Milena | Zajęcia z pedagogiem | Czwartek | 01 lekcyjna (8:00-9:00) | 302 |
Dzieszko Anna | Praca z uczniem zdolnym | Czwartek | 02 lekcyjna (8:55-(9:40) | 207 |
Kardel Krzysztof | Kółko szachowe | Czwartek | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | 313 |
Nojszewska Małgorzata | Koło czytelnicze | Czwartek | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | 202 |
Duda Anita | Nauka programowania | Czwartek | 03 lekcyjna (9:50-10:35) | 201 |
Grabowska Barbara | Nauka programowania | Czwartek | 03 lekcyjna (9:50-10:35) | 201 |
Kardel Krzysztof | Piłka nożna | Czwartek | 03 lekcyjna (9:50-10:35) | Gim |
Perkowska Joanna | Zajęcia wyrównujące wiedzę | Czwartek | 03 lekcyjna (9:50-10:35) | 07a |
Gajda Wiesława | „Odważnie przez życie” – zajęcia adaptacyjno wychowawcze | Czwartek | 04 lekcyjna (10:30-11:30) | świetlica |
Ogrodnik Lucyna | „Odważnie przez życie”- zajęcia adaptacyjno wychowawcze | Czwartek | 04 lekcyjna (10:30-11:30) | świetlica |
Komosa Łukasz | Innowacja pedagogiczna- „Laboratorium wyobraźni” | Czwartek | 04 lekcyjna (11:30-12:30) | świetlica |
Filipowicz Jadwiga | Zajęcia wyrównawcze kl. Ic | Czwartek | 05 lekcyjna (11:50-12:35) | 012 |
Krawiel Mariola | Zajęcia wyrównawcze | Czwartek | 05 lekcyjna (11:50-12:35) | 5 |
Nowik Elżbieta | Zajęcia dla dzieci zdolnych „Wiem i umiem więcej” | Czwartek | 05 lekcyjna (11:50-12:35) | 101 |
Papież Justyna | Zajęcia dla dzieci zdolnych | Czwartek | 05 lekcyjna (11:50-12:35) | 1 |
Krawiel Mariola | Gimnastyka korekcyjna | Czwartek | 06 lekcyjna (12:55-13:40) | 313 |
Manaches Monika | Koło Liturgiczne | Czwartek | 06 lekcyjna (12:55-13:40) | 213 |
Szewko Dorota | Zajęcia wyrównawcze | Czwartek | 07 lekcyjna (13:50-14:45) | 202 |
Stankiewicz Ewa | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne | Czwartek | 07 lekcyjna (13:50-14:50) | 014 |
Kozłowski Andrzej | Programowanie w klasie 4 | Czwartek | 08 lekcyjna (14:45-15:30) | 201 |
Popławska Magdalena | Gry i zabawy integracyjne | Czwartek | 08 lekcyjna (14:45-15:30) | 205 |
Wróbel Edyta | Koło młodych odkrywców | Czwartek | 08 lekcyjna (14:45-15:30) | 111 |
Manaches Monika | Koło Misyjne | Czwartek | 09 lekcyjna (15.30 – 16.15) | 207 |
Kozłowski Andrzej | zespół wyrównawczy | Czwartek | 09 lekcyjna (15:40-16:25) | 207 |
Kraszewska Milena | Warszaty Mądrego Odkrywcy – zajęcia badawcze | Czwartek | 09 lekcyjna (15:40-16:25) | 105 |
Sinielnikow Andriej | Koszykówka kl. IV | Czwartek | 09,10 lekcyjna (15:30-17:00) | Gim. |
Kowalczuk Barbara | Koło kulinarne (co 2 tygodnie) | Czwartek | 09,10 lekcyjna (15:30-17:15) | stołówka |
Biryło Anna | Origami | Czwartek | 11 lekcyjna (17:30-18:30) | 01 |
Khunkerova Bella | Origami | Czwartek | 11 lekcyjna (17:30-18:30) | 1 |
Panasko Barbara | Koło polonistyczne | Piątek | 01 lekcyjna (8:00-8.45) | 108 |
Drabik Zbigniew | Koło historyczne | Piątek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 207 |
Dzieszko Anna | Zespół wyrównawczy | Piątek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 205 |
Kasacka Justyna | Przyjaciel Zippiego | Piątek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 5 |
Kraszewska Milena | Zajęcia wyrównawcze | Piątek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 105 |
Kuźmicka Małgorzata | Koło matematyczne | Piątek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 101 |
Sawicka Katarzyna | Koło j. angielskiego kl. VI | Piątek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 210 |
Wojciuk Ewa | Zajęcia wyrównawcze | Piątek | 01 lekcyjna (8:00-8:45) | 07b |
Ławreszuk Elżbieta | Koło matematyczne | Piątek | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | świetlica |
Myszkowska Agnieszka | Koło matematyczne | Piątek | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | czytelnia |
Sawicka Katarzyna | Erasmus plus | Piątek | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | 210 |
Więcko Rafał ks. | Zajęcia dodatkowe z religii | Piątek | 02 lekcyjna (8:55-9:40) | 114 |
Adamska-Królik Urszula | Zajęcia wyrównawcze | Piątek | 03 lekcyjna (9:40-10:35) | |
Hapunik Marta | Zajęcia wyrównawcze | Piątek | 03 lekcyjna (9:50-10:35) | 213 |
Szymoniak Wojciech | Nauczyciel wspomagający w kl 2e | Piątek | 03 lekcyjna (9:50-10:35) | 203 |
Tomczyk Anna | Zajęcia wyrównawcze | Piątek | 04 lekcyjna (10:45-11:30) | Czytelnia |
Falkowska Urszula | Koło plastyczno-techniczne „Zrób to sam” | Piątek | 05 lekcyjna (11:30-12:30) | świetlica |
Rzepniewska Barbara | Zajęcia wyrównawcze | Piątek | 05 lekcyjna (11:50- 12:35) | 06 |
Filipowicz Jadwiga | Koło „Origami.” | Piątek | 05 lekcyjna (11:50-12:35) | 012 |
Wasilewska Monika | Opieka świetlicowa | Piątek | 06 lekcyjna (12:00-13:30) | świetlica |
Rajchemba Małgorzata | Gimnastyka korekcyjna | Piątek | 06 lekcyjna (12:55-13:40) | 313 |
Borsuk Dorota | Koło biblijne | Piątek | 07 lekcyjna (13:50-14:35) | 109 |
Sakowicz Ewa | Koło przyrodnicze „Kolorowy świat przyrody” | Piątek | 08 lekcyjna (14:45- 15:30) | 111 |
Krzemińska Beata | Zajęcia wyrównawcze | Piątek | 08 lekcyjna (14:45-15:30) | 107 |
Skup Izabela | Miłośnicy piosenek j. angielskiego | Piątek | 09 lekcyjna (15:00-16:30) | 107 |
Sakowicz Ewa | Koło przyrodnicze „Kolorowy świat przyrody” | Piątek | 09 lekcyjna (15:30-16:15) | 111 |
Jeszczuk Jerzy | Łącznicy biblioteczni kl. IV-V | Piątek | 09 lekcyjna (15:40-16:25) | czytelnia |
Karwowska Agnieszka | Zespół wyrównawczy | Piątek | 09 lekcyjna (15:40-16:25) | 204 |
Drużyńska Jolanta | Chór szkolny | Piątek | 09,10,11 lekcyjna (16:00-18:00) | 03 |
Puciłowski Marcin | Koszykówka kl. VI | Piątek | 10 lekcyjna (16:25-17:10) | Gim |
Gołębiewska Dorota | Origami | Piątek | 11 lekcyjna (17:30-18:15) | 01 |
Wensław Katarzyna | zajęcia sportowe w kl. II-dziewczęta | Sobota | 04 lekcyjna (11:00-12:00) | Gim. |
Wierzbicki Mirosław | Zajęcia sportowe w kl. II – chłopcy | Sobota | 04 lekcyjna (11:00-12:00) | Gim. |
Drużyńska Jolanta | Chór szkolny | Sobota | 09,10 lekcyjna (16:00-17:30) | 03 |