Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z festynu z okazji Dnia Dziecka!

1 czerwca teren boisk i okolice placu zabaw zamieniły się w strefę zabaw i śmiechu! Do dyspozycji naszych uczniów były dwa duże „dmuchańce”, malowanie twarzy, składanie origami, różnorodne, wesołe animacje, piana party, odwiedziły nas także alpaki wraz ze swoimi opiekunami. Uczniowie starszych klas rozegrali mecze piłki nożnej i unihokeja o Puchar Dyrektora Szkoły. Dzieci mogły skorzystać z bezpłatnego poczęstunku, a także udać się na charytatywny kiermasz słodkości. Młodsi uczniowie integrowali się na klasowych piknikach, nie zabrakło więc różnorodnych gier towarzyskich i wspólnego biesiadowania.

Zabawa była świetna!