Klasy I -III
I miejsce – Julia Maciuszewicz – kl. II c
II miejsce – Hanna Grygoryk i Emilia Szutkiewicz – kl. II b
III miejsce – Hanna Sacharko – kl. I a
Wyróżnienia:
Laura Dąbrowska – kl. II b
Aleksandra Wyszyńska – kl. II b
Ignacy Skibiński – kl. III b
Zofia Czeraniuk – kl. I b
Klasy IV – VIII
I miejsce – Maciej Bogusz – kl. V b
II miejsce – Ewa Kozarzewska – kl. VII a
III miejsce – Anna Milewska – kl. VII a
Wyróżnienia
Maria Michalska – kl. IV c
Magda Werpechowska – kl. V a
Antonina Łazewska – kl. IV c
Gratuluję!
Dorota Supronowicz







