Z satysfakcją informuję, iż otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiego konkursu przedmiotowego
„Galileo 2026”. Bardzo dobre wyniki w konkursie z przedmiotów przyrodniczych uzyskali :
Adrian Skrzypko z klasy 7c – wyróżnienie w konkursie z biologii
Anna Maciuszewicz z klasy 4c – wyróżnienie w konkursie z przyrody
Gratuluję uczniom sukcesu w konkursie!!!
Szkolny koordynator z biologii i przyrody : Edyta Wróbel

