Zakończenie roku uczniów klas 0 – 7

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w piątek 21 czerwca 2024 roku w dwóch turach. O godzinie 10.00 uczniowie klas 0 – 3, o godzinie 11.30 młodzież z klas 4 – 7. Uroczystość pożegnania uczniów klas 0 – 3 poprowadziła pani Dorota Hapunik, klas 4 – 7 pani Karolina Michniewicz i pan Konrad Demianiuk.

Na uroczystościach pani dyrektor Jolanta Emiljańczyk serdecznie przywitała panie wicedyrektor: Beatę Krzemińską, Justynę Mnich oraz przedstawicieli Rady Rodziców, a także nauczycieli, uczniów i ich rodziców. W słowach podsumowania bieżącego roku szkolnego pani dyrektor zwróciła uwagę na trud pracy włożony przez uczniów i wsparcie rodziców. Pani dyrektor podziękowała również nauczycielom za wytężoną pracę w bieżącym roku szkolnym oraz życzyła wszystkim uczniom naszej szkoły bezpiecznych i udanych wakacji.

Na uroczystości zakończenia klas 4 – 7 odbyło się rozdanie nagród konkursowych, dyplomów stypendystom, chórzystom, mediatorom oraz uczniom, którzy uzyskali wybitne osiągnięcia sportowe. Pani dyrektor bardzo serdecznie podziękowała Radzie Rodziców, za wspaniałą współpracę, pomoc i życzliwość.

opracowała: p. Karolina Michniewicz

zdjęcia: p. Katarzyna Sawicka i p. Łukasz Komosa

Drodzy Uczniowie!

Życzymy Wam pięknych, słonecznych i udanych wakacji, obfitujących w twórcze i kreatywne działania.

Wracajcie bezpiecznie zdrowi, radośni i wypoczęci. Do zobaczenia!!!

Dyrekcja szkoły