Miejski konkurs plastyczny pt. „Bukiet najpiękniejszych kwiatów” rozstrzygnięty!

Dnia 20 maja w CAW odbyło się uroczyste wręczenie nagród w IV edycji miejskiego konkursu plastycznego pt. „Bukiet najpiękniejszych kwiatów”. Otrzymaliśmy aż 94 prace. Komisja konkursowa przyznała 29 nagród i 26 wyróżnień.
Pani dyrektor Jolanta Emiljańczyk pogratulowała wszystkim uczestnikom.
Zebrani goście obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez nauczycieli wychowawców świetlicy. Wychowankowie wystąpili do utworu pt. „Całkiem nowa bajka” oraz zaprezentowali piękny taniec kwiatów.
Wszystkim uczestnikom, nauczycielom, rodzicom dziękujemy za udział w konkursie!