Drodzy Ósmoklasiści!
Życzymy Wam ogromnej determinacji, spokoju i wiary we własne umiejętności. Pamiętajcie, że wszystko macie w głowie! Wierzymy w Was i Wasze zdolności! Trzymamy za Was kciuki! Powodzenia! 🙂

Drodzy Ósmoklasiści!
Życzymy Wam ogromnej determinacji, spokoju i wiary we własne umiejętności. Pamiętajcie, że wszystko macie w głowie! Wierzymy w Was i Wasze zdolności! Trzymamy za Was kciuki! Powodzenia! 🙂
