Święto Szkoły

W piątek 20 października w naszej szkole odbyła gala rozdania „Złotych Palm na Palmowej”. Była to uroczystość z okazji Święta Szkoły. Po raz pierwszy nasi uczniowie wybrali nauczycieli w pięciu kategoriach: Żartowniś Roku, Gorący Uśmiech, Złoty Wykładowca, Bratnia Dusza oraz Nauczyciel Roku.

W ramach głosowania nagrodzonymi nauczycielami zostali: pan Łukasz Komosa, pani Ewa Waszkiewicz, pani Emilia Przystupa, pan Andrzej Kozłowski, pan Konrad Demianiuk, pani Aneta Połocka, pani Marzenna Winsko oraz pan Piotr Podleśny. Galę uświetniły występy naszych uczniów, którzy pokazali swoje niesamowite talenty, takie jak: śpiew, taniec i gimnastyka artystyczna. Natomiast nagrodę specjalną dla pracownika szkoły otrzymała pani Joanna Legun .

Cała społeczność szkolna jest pod wrażeniem tego, co zaprezentowali nam nasi uczniowie: Igor Niczyporuk (7e), Magdalena Mieczkowska (5c), Agata Bućko (8b), Aisha Machaeva (8b), Milana Szycik (5a) oraz Zuzanna Abłażewicz, Lena Kulesza, Aleksandra Rutkowska, Zuzanna Śleszyńska oraz Julia Zalewska z klasy 7b.

W uroczystości wzięli również udział uczniowie ze Szkolnego Koła Mediatora: Ksawery Hodun, Paulina Bielska, Lena Kulesza, Zuzia Abłażewicz, Adam Ejsmont, Aleksandra Rutkowska, Jan Kochanowicz, Natalia Kułakowska, Joanna Mazurczyk, Adam Sulik, Robert Sztachelski, Maja Znorowska, Aleksandra Popławska i Zuzanna Masłowska, którzy wręczali nagrody nauczycielom oraz wykonali energetyczny występ taneczny – niespodziankę. Na koszulkach, w których wystąpili – widoczne jest logo szkolnego Klubu Mediatora, które uczniowie sami zaprojektowali.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym nauczycielom i naszym utalentowanym uczniom.

Dekoracja – Magdalena Popławska-Włodkowska

Zdjęcia – #chwilołapacz Łukasz Komosa