2 projekty z naszej szkoły biorą udział w głosowaniu z Budżetu Obywatelskiego

Szanowni Państwo, z radością informujemy, że w tym roku zakwalifikowanych do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Białystok 2024 zostały 2 nasze projekty. Uzyskane z nich fundusze  pozwolą poszerzyć ofertę edukacyjną szkoły, podnieść prestiż naszej placówki a także wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszego miasta związanego ze zdrowiem i kreatywnym spędzaniem czasu wolnego. 

Liczymy na Państwa wsparcie podczas głosowania. Wierzymy, że angażując całą społeczność szkolną mamy ogromne szanse na kolejną wygraną.

O23 „Komfortowo Dzieciom SP 47” Projekt zakłada modernizacje przestrzeni szkolnej oraz wokół niej tak aby dzieci, młodzież i dorośli czuli się bardziej komfortowo. Zmiany będą obejmowały rozbudowę placu zabaw, budowy parku naukowego wraz z altaną ogrodową, przebudowę parkingu, stworzenie laserowej strzelnicy, zakup nowoczesnych siedzisk oraz stolików na korytarze szkolne oraz dekoracje ścian i podłóg tematycznymi naklejkami przy salach lekcyjnych.

O31 „Czas dla Mam i nie tylko 2” jest kontynuacją projektu realizowanego w ramach BO23. Zakłada organizację różnorodnych zajęć autoterapeutycznych dla kobiet w każdym wieku min.: warsztaty edukacyjne, plastyczne, kreatywno-ekologiczne, florystyczne oraz zajęcia Fitness. Dodatkowo równolegle będą prowadzone zajęcia plastyczne, muzyczne i sportowe dla dzieci, które przyjdą razem z mamami. Nowością są zajęcia z taneczne – jazzowe oraz arteterapeutyczne dla nastolatków.

Gdzie znajdziesz formularz zgłoszeniowy projektu do Budżetu Obywatelskiego 2024?

  • na stronie www.cas.bialystok.pl,
  • w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3,
  • w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Białymstoku przy ul. Słonimskiej 1.

W formularzu zgłoszeniowym należy podać swoje dane osobowe, tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz dane kontaktowe i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.​ Jedna osoba będzie mogła zagłosować maksymalnie na cztery projekty z dowolnej kategorii. Mieszkańcy będą mogli oddawać głosy w wersji papierowej lub przez internet.

Warto pamiętać, że głosowanie odbędzie się między 26 września a 9 października 2023 r.

Drodzy Państwo, prosimy o głosowanie na nasze projekty, wszystkie są jednakowo ważne.

Dziękujemy