Wnioski z ankiety

Szanowni Rodzice, serdecznie dziękujemy za udział w ankiecie, za wyczerpujące informacje i konstruktywne wnioski.

Szczególną uwagę zwrócili Państwo na: wysoki poziom nauczania w szkole, zindywidualizowane podejście do ucznia, dobry kontakt z nauczycielami i wychowawcami klas, dobrą organizację pracy, miłą atmosferę w szkole, różnorodne konkursy i akcje, świeży pogląd na edukację, dziennik elektroniczny, czytelność strony internetowej, smaczne obiady, czystą, schludną szkołę oraz informacje o pracy szkoły umieszczanie na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Podobało się również Państwu: dyscyplina i organizacja pracy szkoły, profesjonalnych chór, zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, szafki dla każdego ucznia, kąciki relaksu z pufami, dyskoteki, kiermasze wolontariatu, porady pedagogów, pomoc pedagogiczno-psychologiczna oferowana w szkole, zniesienie obowiązku mundurków, dużo ciekawych konkursów a także nowa dyrekcja szkoły.

Wszystkie uwagi, które Państwo zapisali przeanalizowaliśmy i pracujemy nad wróżeniem w życie pozytywnych zmian.