Dni Otwarte szkoły

W tym roku Dni Otwarte w naszej szkole odbyły się w dniach 27.02. – 01.03.2023 r. – stacjonarnie, z czego bardzo się cieszymy.

Każdego dnia tuż przed godziną 9.45 zaczęli się zjawiać pierwsi zainteresowani. Przybyli do nas goście z przedszkoli nr 78, 73, 58 oraz indywidualnie dzieci z rodzicami.

Po powitaniu gości w naszych szkolnych progach rozpoczęła się część artystyczna. Uczniowie klas: III a, III b i III c dali piękne wiosenne przedstawienie pt. „Calineczka”. Następnie na naszych małych gości czekało mnóstwo atrakcji, m.in. spacer po salach lekcyjnych, prace plastyczne, działania przy tablicy interaktywnej, zajęcia techniczne z długopisem 3D, zwiedzanie świetlicy przystrojonej balonikami, fotobudka, przestronna stołówka, odnowione szatnie oraz źródełko.

Dużo radości sprawiło dzieciom uczestnictwo w zajęciach sportowych oraz interaktywnych z angielskiego z wykorzystaniem tablic multimedialnych. Na zakończenie na każdego ich uczestnika czekały drobne nagrody: naklejki, słodycze. Dzieci dobrze się bawiły, a rodzice mogli porozmawiać z Panią wicedyrektor Beatą Krzemińską oraz nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej.

Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów klas VIII, którzy czuwali nad naszymi gośćmi.