Spotkanie dyrekcji z rodzicami przyszłych uczniów szkoły

W środę 1 marca odbyło się spotkanie dyrekcji szkoły z rodzicami przyszłych uczniów klas 0 i 1. Pani dyrektor Jolanta Emiljańczyk przywitała zebranych gości oraz poprosiła o wysłuchanie utworu przygotowanego przez chór pod batutą p. Jolanty Drużyńskiej.

Następnie opowiedziała o organizacji szkoły i planach na przyszłość. Kolejny występ muzyczny był w wykonaniu Marysi Michalskiej z klasy 1b, która otrzymała nagrodę publiczności w konkursie „The Voice of the Primary School”.

Po występie na pytania rodziców odpowiadała wicedyrektor Beata Krzemińska. Na koniec dyrekcja zaprosiła na słodki poczęstunek. Spotkanie przebiegło w miłej i życzliwej atmosferze. Dziękujemy serdecznie za przybycie i zapraszamy do SP 47 !!!