Wizyta Księdza Arcybiskupa w naszej szkole

W piątek 24.02 przybył do naszej szkoły z wizytą duszpasterską Metropolita Białostocki Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup dr Józef Guzdek w asyście proboszcza parafii pw. Świętego Kazimierza Królewicza w Białymstoku – ks. Wojciecha Łazewskiego.

Pani dyrektor Jolanta Emiljańczyk przywitała Jego Ekscelencję, przekazała kwiaty i upominki. Ksiądz Arcybiskup opowiedział nam o swojej drodze kapłańskiej, wspominał czasy szkolne i swoich ulubionych nauczycieli, odpowiadał na pytania dzieci i młodzieży.

Uroczystość uświetnił występ solistki – Agaty Bućko oraz naszych szkolnych chórów pod batutą pani Jolanty Drużyńskiej. Za zdjęcia z uroczystości serdecznie dziękujemy fotografowi – panu Łukaszowi Komosie.

Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup dr Józef Guzdek przekazał nam słowa wsparcia, zachęty do nauki i wytężonej pracy, które na długo pozostaną w naszych sercach i pamięci. Miejmy nadzieję, że wydadzą obfite plony. Serdecznie Dziękujemy!