The Voice of the Primary School

W czwartek nasza szkoła stała się przystanią radości, współpracy, wzajemnej akceptacji. Dzieci z programu Erasmus+ wraz z naszymi uczniami wzięły udział w konkursie The Voice of the Primary School. Występy uświetniły pokazy profesjonalnych tancerzy: Dominiki Ławreszuk i Jakuba Kobosko. Konkurs uświetnił również występ gwiazdy z konkursu „The voice of Poland” Julianny Olańskiej, która gościnnie dała koncert. Jury w składzie: Julianna Olańska, Josse Rosa z Portugalii oraz pani Dyrektor Jolanta Emiljańczyk – udzielało bardzo ciepłych, budujących komentarzy zachęcających do rozwijania talentu muzycznego. Jury jednomyślnym głosem ogłosiło zwycięzców.

1. miejsce zajęła Agata Bućko z 7B

2. miejsce ex aequo Blanka Trojgo z 5c oraz Aleksandra Mackiewicz-Dominiak z kl. 8f

3. miejsce zdobyli goście z Programu Erasmus+ z Włoch.

Nagrodę publiczności przyznano Marysi Michalskiej z kl. 1b. Dzieci śpiewały w wielu językach, dzięki czemu odsłoniły rąbek kultury z danego kraju i zaprezentowały stroje ludowe. To było wielkie przedsięwzięcie z udziałem i przy udziale wspaniałych ludzi – dziękujemy wszystkim zaangażowanym, całej społeczności szkolnej, uczestnikom, gościom z zagranicy, a nade wszystko inicjatorom tego eventu oraz organizatorowi głównemu – pani Izabeli Skup!!!