Wizyta Gości z projektu „Values we share”.

Dziś w naszej szkole pani dyrektor Jolanta Emiljańczyk wraz z zespołem powitała gości z Włoch, Turcji, Rumunii i Portugalii, którzy odwiedzili nas w ramach programu Erasmus+, projektu pod hasłem “Values we share. What’s your learning style”?

Dzień upłynął nam na integracji, rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i społecznych. Wzmacnialiśmy poczucie pewności siebie i kształciliśmy umiejętności językowe. Warsztaty prowadziła p. Izabela Skup. Swoją pomocą wspierali: p. Małgorzata Nikonowicz – Łubko, p. Urszula Sierkowska, p. Katarzyna Duchnowska, p. Justyna Mnich.

Rodzice uczniów przygotowali pyszne ciasta, pokazując Polską gościnność. Obcokrajowcy mogli poznać także inne, charakterystyczne smaki Podlasia.

Goście podczas gry miejskiej – przygotowanej przez historyka Łukasza Komosę – poznawaliśmy tajemnice Białegostoku. Uczniowie wraz z opiekunami poznali najstarsze i najciekawsze zabytki naszego miasta.

Materiały promocyjne o Białymstoku otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku – serdecznie dziękujemy!