Finały Igrzysk Dzieci w Koszykówce

W grudniu odbyły się Finały Igrzysk Województwa Podlaskiego w Igrzyskach Dzieci w w Koszykówce –  dziewcząt w SP 9 Łomża i chłopców  w SP 9 Białystok. Po raz kolejny zakończyły się sukcesem . Chłopcy zostali  Mistrzami Województwa i uzyskali  prawo startu w finale krajowym. Dziewczęta zaś po bardzo wyrównanej i zaciętej walce uległy przeciwniczkom i zajęły IV miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Skład: Maciej Lutostański, Szymon Rutkowski, Filip Nojszewski, Miłosz Tkaczyk, Eryk Sołjan, Krzysztof Jakowiak , Michał Pajdowski, Alan Chodnicki, Bartek Skrodzki, Jakub Sulikowski.

Trener: Marcin Puciłowski

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Filip Nojszewski.

Skład:
Sieńkowska Nikola, Meller Martyna, Pietruszka Aleksandra, Onacik Wiktoria, Szuhalska Dominika, Bielska Paulina, Huryn Zuzanna, Usupkhadzieva Khava, Kulesz Lena , Zalewska Julia, Frąszczak Aniela, Olszewska Maja.

Trenerzy : Katarzyna Wensław, Piotr Podleśny

Wyróżnienia indywidualne

Martyna Meller – I piątka finału

Zuzanna Huryn – najlepsza zawodniczka w zespole