DYPLOM za udział w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej Akcji „PRZERWA NA CZYTANIE”

Dyplom_Przerwa na czytanie

Dnia 26 października 2022r. społeczność naszej szkoły wzięła udział w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji czytelniczej „PRZERWA NA CZYTANIE”. Poprzez uczestniczenie w akcji udowodniliśmy, że lubimy czytać, czytanie jest przepiękną przygodą, może być zabawą i sprawiać przyjemność.

W tegorocznej międzynarodowej edycji bicia rekordu czytania wzięło udział 2667 placówek oświatowych z Polski i ze świata. W październiku 2022 r. czytało 578 433 osoby. Akcja była realizowana w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

Nasza szkoła za aktywny udział w akcji otrzymała DYPLOM.

Chwile z książką zostały uwiecznione w fotorelacjihttps://sp47.bialystok.pl/2022/10/31/iii-miedzynarodowa-edycja-vii-ogolnopolskiej-akcji-czytelniczej-przerwa-na-czytanie/

Alina Borowska