Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Bożonarodzeniowego dla Aki Amy Marie Anderson

W konkursie na najpiękniejsze ozdoby świąteczne wzięło udział kilkudziesięciu uczniów. Dziękujemy za zaangażowanie całych rodzin i wsparcie akcji charytatywnej.

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Nagrodzono i wyróżniono następujących uczniów:

KLASY I – III

Michał Borkowski kl. V A

Anna Milewska kl. IV A

Franciszek Milewski kl. VIII F

Wszystkie prace (piękne!)zostały przekazane na Świąteczny Kiermasz Misyjny i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Nadal będziemy mogli finansować naukę, wyżywienie, leki itp., wszystko, co jest potrzebne dla rozwoju młodej dziewczyny z Wybrzeża Kości Słoniowej pod opieką Księży Pallotynów.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w wykonanie prac, zakup ozdób i pomoc przy kiermaszu.

Monika Manaches