Rozstrzygnięcie konkursu „Ja i mój kolega innej narodowości”

12 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie X Edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego pt.: „JA I MÓJ KOLEGA INNEJ NARODOWOŚCI”.

Głównym celem konkursu była integracja dzieci różnych narodowości, otwarcie na inne kultury oraz rozwijanie zdolności plastycznych.

Na konkurs wpłynęły 43 prace ze Szkół Podstawowych i przedszkoli miasta Białegostoku. Komisja konkursowa w składzie pani Magdaleny Popławskiej- Włodkowskiej- nauczyciel plastyki- przyznała nagrody w dwóch kategoriach wiekowych: kl.0-I i II-III.

Gorąco dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły, która wsparła finansowo nasze przedsięwzięcie. Dzięki ich ogromnej życzliwości, dobrym chęciom i zaangażowaniu nasz konkurs po raz kolejny mógł się odbyć.

Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie za rok.

Organizatorzy:

Bella Khunkerova