Szkolny konkurs plastyczny „Zdrowo jem, więcej wiem!”

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

Zdrowo jem, więcej wiem!”

Cele konkursu:

• Propagowanie wśród uczniów zasad zdrowego odżywiania.
  • Zachęcanie do codziennego spożywania warzyw i owoców oraz mleka i jego przetworów.
  • Rozwijanie zdolności manualnych oraz wyobraźni plastycznej.
  • Rozwijanie aktywności twórczej uczniów.
  • Promowanie uczniów uzdolnionych plastycznie.

Regulamin konkursu:

1. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej promującej zdrowe odżywianie, w tym codzienne spożywanie warzyw i owoców oraz mleka i jego przetworów.
  2. W konkursie wezmą udział tylko indywidualne prace wykonane: samodzielnie przez dzieci, techniką dowolną, w formacie nie większym niż A3.
  3. Praca powinna być opisana na odwrocie pismem drukowanym (imię i nazwisko ucznia, klasa, imię i nazwisko nauczyciela). Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

Wszystkie prace konkursowe należy składać w terminie do 28 października 2022 r. do sali nr 8.

Prace zostaną ocenione przez komisję powołana przez organizatorów. Zwycięzcom zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia.

Organizatorzy: Anna Bogusz, Anna Tomczyk, Elżbieta Ławreszuk