Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022 / 2023 rozpoczęło się 1 września w dwóch turach:
uczniowie klas 0 – III o godz. 9.00 i uczniowie klas IV – VIII o godz. 10.00.

Prowadzące spotkanie, kolejno pani Ewa Wojciuk i pani Agnieszka Myszkowska przedstawiły nową dyrektor szkoły – panią Jolantę Emiljańczyk i panią wicedyrektor Beatę Krzemińską.

Pani dyrektor serdecznie przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i uczniów, zwłaszcza tych, którzy rozpoczynają kolejny etap edukacyjny. Pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom rozwijania swoich pasji i realizacji marzeń edukacyjnych. Przypomniała, że szkoła jest miejscem rozwijania talentów muzycznych, sportowych i edukacyjnych.

Nowa wicedyrektor, pani Beata Krzemińska również bardzo serdecznie przywitała wszystkich zebranych i życzyła uczniom rozwijania skrzydeł.

Po spotkaniu na sali gimnastycznej uczniowie rozeszli się do sal lekcyjnych, by przywitać się z wychowawcami i poznać szczegóły pracy w nowym roku. Wygląda na to, że nowy rok szkolny będzie czasem bardzo owocnej pracy!