II miejsce w XII Ogólnopolski Turniej „SOKÓŁ CUP” w Koszykówce Dziewcząt rocznika 2010 i młodsi

Sokół

W dniach 10 – 12.06.2022r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Jana Pawła II w Działdowie odbył się XII Ogólnopolski Turniej „SOKÓŁ CUP” w Koszykówce Dziewcząt rocznika 2010 i młodsi. W turnieju wzięło udział 8 drużyn dziewcząt z  DziałdowaEłku, Olsztyna, Lublina, Nidzicy, Siechnic, Bydgoszczy  oraz nasze koszykarki UKS „BASKET 47” Białystok, czyli uczennice  z klasy 6 Bi 5B trenowane przez p. Katarzynę Wensław i p. Piotra Podleśnego. Przez trzy dni nasze zawodniczki rozegrały 5  meczy i zajęły II miejsce.

W niedzielę . o godz. 14.10 odbyło się uroczyste zakończenie turnieju. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i koszulki. Pierwsze trzy zespoły – medale. Nagrody indywidualne otrzymały:

Najlepszy obrońca turnieju           – Nikola Sieńkowska

ALL Stars I                                  – Martyna Meller

ALL Stars II                                 – Paulina Bielska

Najlepsza zawodniczka w zespole  – Aleksandra Pietruszka

Wyróżnienie trenera                     – Julia Zalewska

Gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy dalszych wygranych.