II Turniej Mini Koszykówki Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora SP 1 w Mrągowie

Mrągowo

W dniu  06.06.2022 r. dziewczęta z klasy VI b, V b i chłopcy z klasy IV b wzięli udział w II Turnieju Mini Koszykówki Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora SP 1 w Mrągowie. Każdy zespół rozegrał 3 spotkania w miłej i sympatycznej atmosferze. Organizatorzy zapewnili zawodnikom poczęstunek : pizza, tosty, ciasta, owoce oraz napoje na ciepło i zimno.

 I miejsce dziewczęta w składzie: Martyna Meller, Wiktoria Onacik, Szuhalska Dominika, Sieńkowska Nikola, Pietruszka Aleksandra, Bućko Agata, Kociszewski Maya, Roman Gabriela, Machaeva Aisha, Tupik Aliaksandra, Bielska Paulina, Kulesza Lena, Zalewska Julia.

IV miejsce chłopcy w składzie: Borowik Adrian, Borowski Łukasz, Iwaniuk Igor, Kucharewicz Kuba, Kukliński Adam, Lebiedziński Cezary, Molenda Natan, Prokopiuk Stanisław, Sobieszczak Krystian, Wrona Bartosz.

Nagrody indywidualne:

Najlepsza zawodniczka w zespole – Aleksandra Pietruszka
Najlepszy zawodnik w zespole – Krystian Sobieszczak

Trener: Katarzyna Wensław, Piotr Podleśny

Bardzo dziękujemy za foto relację panu Jackowi Borowskiemu