„Kartki z historii Polski”

Kartki z historii Polski

Miło nam poinformować, iż uczennica klasy 7c – Patrycja Szarkowska zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Historycznej „Kartki z historii Polski” na prezentacje multimedialną, dotyczącą wydarzeń związanych z okresem stanu wojennego w PRL (1981-1983) organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 26 w Białymstoku i Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Białymstoku. Za udział w konkursie zostały również nagrodzone Weronika Żukowska i Lena Kozioł.

Nadesłano 24 prezentacje z 10 szkół województwa podlaskiego. Członkowie Komisji Konkursowej oceniali nadesłane prace w siedmiu kategoriach (I. Zgodność treści z tematyką; II. Pomysłowość; III. Uwzględnienie historii lokalnej; IV. Nowatorskie spojrzenie na historię; V. Walory artystyczne; VI. Poprawność merytoryczna i techniczna; VII. Dobór treści).

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, nagrody i drobne upominki ufundowane przez IPN Odział w Białymstoku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!