Rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego pt. „Moje ukochane zwierzęta”

Miejski Konkurs Plastyczny pt. "Moje ukochane zwierzątko"


Celem konkursu było poznanie królestwa zwierząt, wyrażanie własnych uczuć i przeżyć związanych ze zwierzętami i kontakty z nimi, a także motywowanie dzieci do pogłębiania wiedzy o środowisku naturalnym człowieka.

Na konkurs plastyczny nadesłano mnóstwo prac, komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Nagrodzono i wyróżniono następujących uczniów:



Kategoria 0-I/II-III

Miejsce I
Maria Szymborska
Lat 6
ZSP nr 4, PS 86
opiekun: mgr Diana Jankowska, mgr Joanna Zdrojewska

Miejsce I
Anna Remżyk
Lat 6
ZP nr 1
opiekun: mgr Elżbieta Szwed, mgr Joanna Rosek-Koper

Miejsce I
Kacper Dec
Lat 6
PS nr 73
opiekun: mgr Barbara Głowacka-Purwin, mgr Beata Turlik

Miejsce I
Aleksandra Wojszko
Klasa III A
ZSP nr 4
opiekun: mgr Halina Kamińska

Miejsce I
Maria Holiczko
Klasa II
SP nr 9
opiekun: mgr Agnieszka Sielwonczuk

Miejsce I
Wiktoria Warecka
Lat 10
SP nr 33

Miejsce II
Zosia Szymborewicz
Lat 4
PS nr 86
opiekun: mgr Monika Kamińska

Miejsce II
Hanna Mystkowska
Lat 4
PS nr 49
opiekun: mgr Katarzyna Wasilewska

Miejsce II
Nikola Maciuszko
Klasa I
SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi
opiekun: mgr Anna Wasyluk

Miejsce II
Daria Olichwier
SP nr 34
opiekun: mgr Małgorzata Olszańska

Miejsce II
Zuzanna Gołaszewska
Klasa II
SP nr 10
opiekun: mgr Beata Suchodolska

Miejsce II
Kornelia Bielach
Klasa II B
PS nr 39
opiekun: mgr Anna Pyrska

Miejsce II
Michalina Gołaszewska
Klasa II A
SP nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi
opiekun: mgr Emilia Stankiewicz, mgr Beata Pietruczyniska

Miejsce III
Pola Górska
Klasa I, lat 7
SP nr 38

Miejsce III
Viktoryia Hrytchenka
Lat 7
SP nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi
opiekun: mgr Joanna Lipska-Hościło, mgr Marta Gogiel-Auchimik

Miejsce III
Julia Bokłaga
Klasa I A
SP nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi
opiekun: mgr Agnieszka Garstka, mgr Jolanta Żukowska

Miejsce III
Ewa Filipowicz
Klasa I E
SP nr 45
opiekun: mgr Anna Wiśniewska

Miejsce III
Ewa Wróblewska
Klasa III C
SP nr 43
opiekun: mgr Aldona Mogielnicka, mgr Paulina Malinowska

Miejsce III
Julian Nieścieruk
SP nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi
Klasa III
opiekun: mgr Karolina Kowalewicz, mgr Ewa Krysztopowicz

Miejsce III
Hristina Kurylo
Klasa III
SP nr 45
opiekun: mgr Anna Fidziukiewicz, mgr Edyta Okułowicz

Miejsce III
Zuzanna Szalewicz
Klasa II C
SP nr 38
opiekun: mgr Małgorzata Masełbas

Miejsce III
Piotr Litwiński
Klasa III A
SP 47
opiekun: mgr Małgorzata Jabłońska, mgr Agnieszka Myszkowska

Wyróżnienie
Julia Seliwonik
Klasa II D
SP nr 43
opiekun: mgr Aldona Mogielnicka, mgr Paulina Malinowska

Wyróżnienie
Urszula Pogorzelska
Klasa I A
SP nr 45
opiekun: mgr Anna Wiśniewska

Wyróżnienie
Magdalena Sienkiewicz
Klasa II B
SP nr 20
opiekun: mgr Aneta Bogusz

Wyróżnienie
Kornelia Łukaszuk
Klasa III D
SP nr 32
opiekun: mgr Grażyna Popielarz

Wyróżnienie
Konrad Wiśniewski
Klasa III
SP nr 46
opiekun: mgr Urszula Wiligórska

Wyróżnienie
Ewa Kozarzewska
Klasa III A
SP 47
opiekun: mgr Małgorzata Jabłońska, mgr Agnieszka Myszkowska

Wyróżnienie
Marcel Gawryluk
Klasa I B
SP nr 47
opiekun: mgr Ewa Wojciuk

Wyróżnienie
Aleksander Lachowski
Klasa II B
SP nr 2
opiekun: mgr Barbara Klepacka

Wyróżnienie
Borys Bartoszewicz
Klasa III
SP nr 31
opiekun: mgr Barbara Radomyska

Wyróżnienie
Franciszek Toczydłowski
Lat 5
ZSP nr 4
opiekun: mgr Emilia Daniszewska-Pruszyńska

Wyróżnienie
Ewa Korolewicz
Klasa III A
ZSP nr 4
opiekun: mgr Jakub Paweł Tomar

Wyróżnienie
Katarzyna Waszkiewicz
Lat 6
PS nr 86

Wyróżnienie
Lena Tyszko
Lat 6
ZP nr 1
opiekun: mgr Joanna Rosek-Koper, mgr Elżbieta Szwed

Wyróżnienie
Gabriela Łabanowska
Lat 4
Przedszkole Niepubliczne Poziomka
opiekun: mgr Daria Dembek

Wyróżnienie
Pola Daniłowska
Lat 6
PS nr 46
opiekun: mgr Iwona Pałaszewska

Wyróżnienie
Bruno Kasperczuk
Lat 6
PS nr 46
opiekun: mgr Paulina Charkiewicz, mgr Anna Kutrzepa

Wyróżnienie
Lidia Błaszczuk
Lat 6
PS nr 53
opiekun: mgr Anetta Gajko-Bartyś, mgr Izabela Rek

Wyróżnienie
Zuzanna Chicheł
Klasa I
SP nr 45
opiekun: mgr Anna Fidziukiewicz, mgr Edyta Okułowicz

Wyróżnienie
Ada Zalewska
Klasa I
ZSOMS nr 3
opiekun: mgr Iwona Kardyńska

Wyróżnienie
Martyna Sosnowska
Lat 5
PS nr 36
opiekun: mgr Katarzyna Walczak, mgr Justyna Godlewska

Wyróżnienie
Julia Rafałowicz
Klasa I A
SP nr 47
opiekun: mgr Urszula Falkowska

Wyróżnienie
Antonina Saczyk
Klasa I A
SP nr 47
opiekun: mgr Urszula Falkowska

Wyróżnienie
Gabriela Szot
Lat 6
PS nr 47
opiekun: mgr Dorota Sajewicz, mgr Anna Siemieniuk

Wyróżnienie
Kamil Surmasiewicz
Lat 6
PS nr 35
opiekun: mgr Marta Borowik, mgr Beata Urban

Wyróżnienie
Jakub Półtorak
Klasa I A
SP nr 50
opiekun: mgr Agnieszka Garstka, mgr Jolanta Żukowska

Wyróżnienie
Maja Bazyluk
Lat 6
ZP nr 1
opiekun: mgr Alicja Lange, mgr Joanna Panas

Wyróżnienie
Blanka Niewińska
Lat 4
PS 39
opiekun: mgr Magdalena Stachera

Wyróżnienie
Wiktoria Wyszyńska
Klasa I C
ZSP nr 1
SP nr 16
opiekun: mgr Ewa Gutowska

Wyróżnienie
Emilia Homanowska
Klasa I D
SP nr 12
opiekun: mgr Agnieszka Kikolska-Giesko

Wyróżnienie
Kinga Rochalska
Lat 6
PS nr 31
opiekun: mgr Kamila Ostrowska

Wyróżnienie
Laura Kazberuk
Lat 5
PS nr 20
opiekun: mgr Marta Micewicz, mgr Aneta Chomicka

Wyróżnienie
Monika Sienkiewicz
Klasa I B
SP nr 2
opiekun: mgr Anna Barody

Wyróżnienie
Maksymilian Zagórski
Klasa II A
SP nr 6
opiekun: mgr Bożena Marciuk

Wyróżnienie
Aleksandra Uszyńska
Lat 7
PS nr 50, ZP nr 1
opiekun: mgr Monika Sacharczuk

Wyróżnienie
Jan Głębocki
Lat 9
SP nr 9
opiekun: mgr Agnieszka Sielwonczuk