Pomoc Ukrainie nadal trwa

W pierwszych słowach chcemy podziękować wszystkim, którzy przez ten tydzień przynosili dary na zbiórkę. Uczniowie i nauczyciele przez kilka godzin w piątek i w sobotę segregowali i pakowali wszystkie rzeczy. Już we wtorek rano pierwsza tura gotowych paczek zostanie zawieziona do miejskiego magazynu na ul. Węglowej.
Chcemy też zaznaczyć, że zbiórka trwa nadal. Cały czas zbieramy kolejne dary, będą one systematycznie pakowane i zawożone do magazynów.

Oprócz zbiórki w szkole organizowane są spontaniczne akcje wsparcia dla Ukrainy. Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przygotowali gazetkę z hasłami antywojennymi w różnych językach. A młodsi uczniowie przygotowali na przerwie mały happening z hasłami nawołującymi do pokoju.