Walentynki 2022 – zachęcamy do wpisywania życzeń

Znowu walentynki zastaną klasy starsze podczas lekcji zdalnych. Nie chcielibyśmy rezygnować z możliwości okazania sobie miłych emocji więc znowu organizujemy akcję z wirtualną tablicą 🙂

W imieniu samorządu uczniowskiego zapraszamy wszystkich uczniów do zamieszczania walentynkowych życzeń na tablicy – padlet.

Oczywiście mile widziane są też wpisy nauczycieli.

Przekażcie wszystkim, że od 11 do 14 lutego można napisać kilka ciepłych słów z okazji Walentynek. Dzięki temu sprawicie komuś miłą niespodziankę i otrzymacie punkty z zachowania 🙂

W tamtym roku stworzyliście wiele pięknych wpisów, teraz też liczymy na Wasza aktywność 🙂

Zasady akcji:

1.Otwieramy w link

hasło: sp47

2.Aby dodać wpis należy kliknąć na różowe kółeczko z krzyżykiem w prawym dolnym rogu tablicy.

3.Można dodać tekst, obrazki (rozmiar do 100KB) a nawet gify. By dodać np. obrazek kliknijcie na pierwszy od lewej zielony znaczek. Jak wasz tekst i dodatki będą gotowe kliknijcie różowy napis „prześlij”.

4.Życzenia można przesyłać do indywidualnego lub grupowego odbiorcy (np. klasy)

5. Uwaga nowość! Każdy wpis można „polubić”.

6. Prosimy, aby uczniowie nie zamieszczali nazwisk adresatów, czy autorów (mogą wpisać imię, pierwszą literę nazwiska lub klasę) Wszystkie wpisy będą zatwierdzane przez opiekuna samorządu.

7. Za udział w akcji samorządu uczniowie otrzymują 5 punktów z zachowania (P15 wykazanie inicjatywy i pomysłowości). Prosimy, aby wychowawcy wstawili punkty swoim uczniom, gdy młodzież zgłosi swój udział w akcji.

Pytania i problemy proszę kierować przez Teams do p. Kruglicz