Projekt UNICEF – zmiana terminu i konkurs

W ramach projektu UNICEF „Wszystkie Kolory Świata” powstały i jeszcze powstają wyjątkowe laleczki, posiadające moc pomagania. Przed nami jeszcze wystawa prezentująca wasze prace i ich sprzedaż, ratować życie dzieci w najuboższych krajach świata. O szczegółach tych wydarzeń będziemy informować Was w marcu.

W najbliższym czasie chcemy wziąć udział w dodatkowym konkursie UNICEF na najbardziej oryginalną laleczkę.

Nagrodą w konkursie jest koncert Majki Jeżowskiej w placówce.

Komisja wybierze laleczkę, która będzie reprezentowała naszą szkołę w konkursie. Dlatego na wasze lalki czekamy już tylko do 13 lutego. Przynoście swoje laleczki do szkoły i PODPISANE zostawiajcie na portierni.

Wkrótce poinformujemy Was o laleczce – reprezentancie i zasadach głosowania w konkursie.

Organizatorzy: K. Kruglicz, I. Skup