Konkurs Rejonowy z Chemii

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół:
Społecznej Szkoły Podstawowej nr1 STO w Białymstoku,
Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Białymstoku,
Społecznej Szkoły Podstawowej nr 3 BTO w Białymstoku,
Społecznej Szkoły nr 4 PTO w Białymstoku,
Szkoły Podstawowej nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku,
Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II  w Siemiatyczach,
Szkoły Podstawowej nr 3 z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego im. Jarosława Kostycewicza w Bielsku Podlaskim,
Szkoły Podstawowej nr 4 im. Sybiraków w Białymstoku,
Szkoły Podstawowej nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku,
Szkoły Podstawowej nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku,
Szkoły Podstawowej nr 5 im. Szarych szeregów w Bielsku Podlaskim,
Szkoły Podstawowej nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi królowej Polski w Białymstoku,
Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jarosława  Iwaszkiewicza w Białymstoku,
Szkoły Podstawowej w Andryjankach
biorących udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego  dnia 20 stycznia 2022r. (czwartek) o godz. 9:30 do Szkoły Podstawowej nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku przy ul. Palmowej 28.
Konkurs odbędzie się w Centrum Aktywności Wielopokoleniowej (CAW) wejście od ulicy Oliwkowej.

Każdy uczestnik powinien posiadać kartę kodową, podpisaną przez dyrektora szkoły oraz rodzica lub prawnego opiekuna, legitymację szkolną, nieścieralny niebieski lub czarny długopis, prosty kalkulator.
 Czas trwania konkursu wynosi 90 min (godz. 10:00-11:30).

Konkurs odbędzie się w reżimie sanitarnym. Każdy uczestnik ma obowiązek zakrywania ust oraz nosa maseczką, dezynfekcji rąk, zachowania dystansu. Uczeń nie może mieć objawów chorobowych.

Wyniki konkursu będą opublikowane na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku.
       Listy osób zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego będą opublikowane na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Ewa Waszkiewicz- przewodnicząca komisji konkursowej