KOSZYKARSKIE SUKCESY DZIEWCZĄT z rocznika 2010 i 2011 oraz CHŁOPCÓW z rocznika 2011

Batory

rzez trzy kolejne grudniowe piątki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 5 odbyły się Turnieje Koszykówki Dziewcząt rocznik 2010 i 2011 oraz Chłopców rocznik  2011 pod hasłem,, Nie palę, nie piję koszykówką żyję. „. Turnieje były wspaniałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności przez dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z koszykówką. Były wielkie emocje, zaangażowanie, radość i satysfakcja z gry. Wszyscy  nasi uczniowie – zawodnicy wrócili z medalami zajmując następujące miejsca:

I miejsce – KLASA IV b – dziewczęta w składzie: Askhabova Radima, Doroszczyk Kinga, Dorozińska Julia, Kazimierczak Natalia, Kruk Patrycja, Kurbanova Kheda, Matys Wiktoria, Tepsaeva Sumiya, Timoszuk Dominika, Żukowska Laura. Trener : Katarzyna Wensław

II miejsce – KLASA V b – dziewczęta w składzie: Bielska Paulina, Doroszczyk Amelia, Drozd Wiktoria, Frąszczak Aniela, Huryn Zuzanna, Kulesza Lena, Nowik Aleksandra, Olszewska Maja, Pycz Nikola, Rutkowska Aleksandra, Usupkhadzhieva Khava, Zalewska Julia. Trener: Katarzyna Wensław

II miejsce – KLASA IV b – chłopcy w składzie: Borowik Adrian, Borowski Łukasz, Czyrski Błażej, Hryniuk Bartłomiej, Iwaniuk Igor, Kucharewicz Kuba, Kukliński Adam, Lebiedziński Cezary, Michalski Wojciech, Molenda Natan, Prokopiuk Stanisław, Sobieszczak Krystian, Vozrapilov Amir, Wrona Bartosz, Wysocki Bartosz. Trener: Piotr Podleśny.