Dyplom za udział w II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej Akcji „Przerwa na czytanie”

Dyplom Przerwa na czytanie

W dn. 13 października 2021r. społeczność naszej szkoły wzięła udział w II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej Akcji „PRZERWA NA CZYTANIE” przeprowadzonej przez nauczycieli bibliotekarzy. Poprzez uczestniczenie w akcji udowodniliśmy, że lubimy czytać.

W tegorocznej międzynarodowej edycji bicia rekordu czytania wzięło udział 1867 placówek oświatowych z Polski i ze świata. W październiku 2021 r. czytało 377 586 osób. Akcja była realizowana w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

Nasza szkoła za aktywny udział w akcji otrzymała DYPLOM.

Chwile z książką zostały uwiecznione w fotorelacji. https://sp47.bialystok.pl/2021/10/21/ii-miedzynarodowa-edycja-vi-ogolnopolskiej-akcji-czytelniczej-przerwa-na-czytanie/

Alina Borowska

Dorota Hapunik