Weekend Cudów Szlachetnej Paczki trwa, media także wspierają akcję!

Finał Szlachetnej Paczki1

W tym roku jako Darczyńcy mieliśmy możliwość osobiście podarować zrobioną paczkę wybranej wcześniej rodzinie. W ramach promocji akcji „Szlachetna Paczka” w czasie wręczania prezentów towarzyszyły nam kamery. Byli z nami dziennikarze TVP (https://bialystok.tvp.pl/57404200/final-szlachetnej-paczki) i TVN. 
W imieniu całej społeczności szkolnej paczkę wręczyły nasze wolontariuszki: Julia Czarnecka, Zofia Fedorowicz oraz Kinga Urban. Przekazanie paczki rodzinie wywołało bardzo dużo pozytywnych emocji, które ciężko opisać słowami. Pojawiły się łzy wzruszenia oraz ogromna radość, że udało się wesprzeć rodzinę. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej obdarowana rodzina będzie miała możliwość spokojnego przygotowania Świąt Bożego Narodzenia  i spędzenia ich w rodzinnej atmosferze.

Pomagając innym dzielimy się naszym szczęściem z potrzebującymi. 🙂