Dzień św. Mikołaja w naszej świetlicy

Dnia 6 grudnia swoje imieniny obchodzi św. Mikołaj. Z tej okazji w świetlicy było odlotowo, bardzo mikołajkowo. Wielu uczniów przyszło w czerwonych czapkach i świątecznych sweterkach.

Nauczyciele przygotowali wiele atrakcji: ciekawe zajęcia plastyczne, mikołajkowe gry, świetne karty pracy do samodzielnego uzupełnienia. Każde dziecko mogło narysować postać św. Mikołaja z wykorzystaniem kostki do gry i podanych wzorów (części twarzy, stroju). Uczniowie obejrzeli też film pt. „Gdzie jest św. Mikołaj?” oraz ciekawe prezentacje.