Rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego „Jesienne skarby”

Konkurs "Jesienne skarby"


Celem konkursu było kształtowanie oraz rozwój wrażliwości i wyobraźni plastycznej, propagowanie różnych technik plastycznych, doskonalenie warsztatu plastycznego, prezentacja możliwości twórczych dzieci.

Na konkurs plastyczny nadesłano wiele prac, komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Nagrodzono i wyróżniono następujących uczniów:




Osoby nagrodzone:

Kategoria 0-I

Miejsce I
Adrianna Brzezińska
Klasa I C
Szkoła Podstawowa Nr 50 z Oddziałem Integracyjnym
opiekun: Agata Sosnowska

Miejsce I
Svetlana Iurco
Klasa I A
Szkoła Podstawowa Nr 47

Miejsce I
Monika Sienkiewicz
Klasa I B
Szkoła Podstawowa  Nr 2
opiekun: Barbara Klepacka

Miejsce I
Adam Skuja
Klasa I D
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
opiekun: Agata Korzeniewska

Miejsce II
Zuzanna Ostrokołowicz
Klasa 0 A
Szkoła Podstawowa Nr 50 z Oddziałem Integracyjnym
opiekun: Joanna Lipska-Hościło, Marta Gogiel-Auchimik

Miejsce II
Piotr Skuja
Klasa I D
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
opiekun: Agata Korzeniewska

Miejsce II
Klara Mrozowska
Przedszkole Samorządowe Nr 31
Wiek: 6 lat
opiekun: Ewa Kalinowska, Iwona Raczkowska

Miejsce III
Anna Chodorowska
Klasa I C
Szkoła Podstawowa Nr 47
opiekun: Urszula Jurczykowska

Miejsce III
Lidia Iwaniuk
Wiek: 6 lat
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6
opiekun: Joanna Kowalewska, Agata Sokólska

Miejsce III
Dominika Kamińska
Klasa I A
Szkoła Podstawowa Nr 43
opiekun: Grażyna Trykozko


Wyróżnienie:

Zofia Klukowska
Wiek: 7 lat
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
opiekun: Agata Korzeniewska

Julia Bokłaga
Klasa: I A
Szkoła Podstawowa Nr 50 z Oddziałem Integracyjnym
opiekun: Agnieszka Garstka, Jolanta Żukowska

Aleksandra Bajena
Wiek: 6 lat
Przedszkole Samorządowe Nr 31
opiekun: Ewa Kalinowska, Iwona Raczkowska

Antoni Makarewicz
Klasa: I B
Szkoła Podstawowa Nr 2
opiekun: Barbara Klepacka 

Laura Olszewska
Wiek: 5 lat
Przedszkole Samorządowe Nr 31


Kategoria II-III

Miejsce I
Lena Sawko
Klasa II A
Szkoła Podstawowa  Nr 50 z Oddziałem Integracyjnym
Opiekun: Beata Pietruczynik, Emilia Stankiewicz

Miejsce I
Zofia Mystkowska
Klasa II C
Szkoła Podstawowa Nr 43
opiekun: Grażyna Ostaszewska-Gawryluk

Miejsce II
Liliana Wrona
Klasa II C
Szkoła Podstawowa Nr 43
opiekun: Grażyna Ostaszewska-Gawryluk

Miejsce II
Zofia Łukaszuk
Klasa II
Szkoła Podstawowa Nr 10
opiekun: Beata Suchodolska

Miejsce II
Laura Kozłowska
Klasa III
Szkoła Podstawowa Nr 31
opiekun: Beata Radomyska

Miejsce III
Julia Szarkowska
Klasa III A
Szkoła Podstawowa Nr 7
opiekun: Agnieszka Pawluczenia

Miejsce III
Karolina Caban
Klasa II
Szkoła Podstawowa Nr 43
opiekun: Aldona Mogielnicka

Miejsce III
Mateusz Surmasiewicz
Klasa I D
Szkoła Podstawowa Nr 52
opiekun: Anna Radziszewska


Wyróżnienie:

Weronika Rębacz
Klasa II B
Szkoła Podstawowa Nr 20
opiekun: Ewa Matus

Zofia Dmitruk
Klasa III B
Szkoła Podstawowa Nr 10
opiekun: Anna Woszczenko

Katarzyna Kalinowska
Klasa III B
Szkoła Podstawowa Nr 20
opiekun: Aneta Bogusz

Lena Waszkiewicz
Klasa II C
Szkoła Podstawowa Nr 43
opiekun: Grażyna Ostaszewska-Gawryluk

Krzysztof Siemienowicz
Klasa II E
Szkoła Podstawowa  Nr 50 z Oddziałem Integracyjnym
opiekun: Iwona Sadowska

Maja Kuklik
Klasa III D
Szkoła Podstawowa  Nr 47
opiekun: Izabela Zahorska-Wicher

Izabela Szymańska
Klasa II
Szkoła Podstawowa Nr 43
opiekun: Ewa Sidorczuk

Kornel Soroka
Klasa III B
Szkoła Podstawowa Nr 7
opiekun: Agnieszka Borkowska

Aleksander Lachowski
Klasa II B
Szkoła Podstawowa Nr 2
opiekun: Barbara Klepacka