XVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ „OLSZTYNEK TOP 2021”o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA w KOSZYKÓWCE

W dniach 11-14.11.2021 r. dziewczęta z klasy V b i VI b po raz pierwszy wzięły udział w trzydniowy  XVI Ogólnopolskim Turnieju „OLSZTYNEK TOP 2021”o Puchar Burmistrza Miasta w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców  po bardzo zaciętej walce zajmując  IV miejsce.

Wyróżnienia indywidualne:

Pierwsza piątka turnieju –  Martyna Meller

Najlepsza zawodniczka w zespole – Paulina Bielska

Skład zespołu: Martyna Meller, Wiktoria Onacik, Szuhalska Dominika, Citko Beata, Huryn Zuzanna, Doroszczyk Amelia, Usupkhadzhieva Khava, Abłażewicz Zuzanna, Bielska Paulina, Kulesza Lena,Frąszczak Aniela, Nowik Aleksandra, Olszewska Maja, Pycz Nikola,Skiścim Maja, Śleszyńska Zuzanna. Trener: Katarzyna Wensław, Piotr Podleśny

GRATULUJEMY!