IGRZYSK DZIECI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W KOSZYKÓWCE 3 x 3 DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

        W naszej szkole został rozegrany turniej finałowy w koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział 6 drużyn dziewcząt  i 5 drużyn chłopców z województwa podlaskiego. Zwycięskie drużyny i trenerzy zostali udekorowani medalami oraz pamiątkowymi pucharami, dyplomami, statuetkami i koszulkami „Mistrza Województwa Podlaskiego” (najlepsi w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej).

Dziewczęta zajęły 4 miejsce w składzie: Martyna Meller, Nikola Sieńkowska, Aleksandra Pietruszka, Aisha Machaeva.

Trener: Piotr Podleśny

Chłopcy zajęli  3 miejsce w składzie: Szymon Białous, Krzysztof Jakowiak, Szymon Rutkowski, Adam Zarzycki, Karol Zubrycki. Trener: Marcin Puciłowski

Wyróżniony w zespole został Szymon Rutkowski, który otrzymał pamiątkową statuetkę.

GRATULUJEMY!