Podsumowanie akcji „Przekaż książkę bibliotece szkolnej”

W miesiącu październiku 2021 r. w naszej szkole nauczyciele bibliotekarze przeprowadzili akcję „Przekaż książkę bibliotece szkolnej”. Odbyła się ona w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2021 oraz obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Akcja skierowana była do wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Bibliotece szkolnej podarowano 190 książek, które wzbogacą jej zbiory. Wszyscy uczniowie, którzy przynieśli książki do biblioteki zostali nagrodzeni pochwałami z zachowania wpisanymi do dziennika elektronicznego. Uczniowie klas 4-8, zgodnie z zasadami WSO, otrzymali po 5 pozytywnych punktów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za pozytywny odzew.  Pamiętajmy, iż książka czytana żyje dłużej!!!

Alina Borowska

Dorota Hapunik