II Międzynarodowa edycja VI Ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Przerwa na czytanie”

W dn. 13 października 2021 r. społeczność naszej szkoły wzięła udział w II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Przerwa na czytanie” przeprowadzonej przez nauczycieli bibliotekarzy.

Uczniowie i nauczyciele przynieśli swoje ulubione książki, czasopisma i w wolnych chwilach oddali się czytaniu. Niektórzy przebrali się za ulubionych bohaterów książkowych. Inicjatywa była znakomitą okazją, aby uczniowie docenili wartość czytania. Poprzez udział w akcji udowodniliśmy, że umiemy i lubimy czytać. Chwile z książką zostały uwiecznione na zdjęciach.

Wydarzenie odbyło się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Poniżej fotorelacja z udziałem uczniów klas: 2 a, 2 b, 2 c, 3 a, 3 b, 3 c, 3 d, 4 a, 4 b, 5 a, 5 b, 5 c, 5 d, 6 a, 6 b, 6 c, 7 e, 7 f, 8 c oraz dzieci przebywających w bibliotece i świetlicy.

Alina Borowska
Dorota Hapunik