Podsumowanie „Akcji karteczkowej dla Melanii – spełniamy marzenia”

Akcja karteczkowa dla Melanii

Wyrażamy ogromne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w nasze działanie charytatywne „Akcja karteczkowa dla Melanii – spełniamy marzenia”. Wykonaliście bardzo dużo pięknych i kolorowych karteczek urodzinowych, które zostały już przekazane rodzinie dziewczynki. Melania jest od niedzieli na swoim pierwszym turnusie rehabilitacyjnym, dlatego wszystkie kartki jakie otrzymała rozpakuje dopiero po powrocie.

Dziękujemy również Szkole Podstawowej Nr 46 Specjalnej, która dołączyła się do naszej akcji i przekazała nam kartki urodzinowe. Uczniowie mimo wielu swoich ograniczeń wykonali bardzo śliczne kartki dla Melanii.

Łącznie wszystkich kartek wpłynęło ponad 100. Myślimy, że w tym roku uda się pobić poprzedni rekord, który wynosił 160 karteczek. 🙂

Bardzo dziękujemy za waszą empatię i pomoc w spełnieniu marzenia małej dziewczynki. 🙂