Adamska-Królik Urszula | Bach Anna | Biryło Anna | Bogusz Anna | Brzyska Anna | Bujnowska Agnieszka | Demianiuk Konrad | Doms-Łukaszuk Katarzyna | Droździewicz Lidia | Drużyńska Jolanta | Duchnowska Katarzyna | Duda Anita | Dzieszko Anna | Emiljańczyk Jolanta | Hapunik Halina | Jabłońska Małgorzata | Jaroma Joanna | Jurczykowska Urszula | Kamińska Irena | Kardel Krzysztof | Karwowska Renata | Khunkerova Bella | Kikolska-Wróbel Eliza | Kiryluk Jan | Kołodziej Waldemar | Komosa Łukasz | Koniecko Agnieszka | Kozłowski Andrzej | Krawiel Mariola | Kruglicz Katarzyna | Krzemińska Beata | Kuźmicka Małgorzata | Lach Katarzyna | Laskowska Bożena | Leonowicz Ewa | Łaszkiewicz Jolanta | Ławreszuk Elżbieta | Machaev Osman | Maciuszewicz Bożena | Madura-Gryko Katarzyna | Manaches Monika | Michniewicz Karolina | Mnich Justyna | Myszkowska Agnieszka | Nierodzik Aleksandra | Nikonowicz-Łubko Małgorzata | Nojszewska Małgorzata | Nowik Elżbieta | Oksieńciuk Aneta | Orzechowska Marta | Oszmiańska Ewa | Papież Justyna | Pawłowska Marta | Perkowska Joanna | Podleśny Piotr | Popławska-Włodkowska Magdalena | Puciłowski Marcin | Rajchemba Małgorzata | Rogowski Wojciech | Rutkowska Joanna | Rzepniewska Barbara | Sakowicz Ewa | Sawicka Katarzyna | Sierkowska Urszula | Sinielnikow Andriej | Skup Izabela | Słoma Marta | Smolej Katarzyna | Sokół Marlena | Stankiewicz Ewa | Suprunowicz Dorota | Szutkiewicz Ewa | Szymoniak Wojciech | Tomczyk Anna | Trzonkowska Paulin | Wasilewska Monika | Waszkiewicz Ewa | Wensław Katarzyna | Wierzbicki Mirosław | Winsko Marzenna | Wojciuk Ewa | Wróbel Edyta |
Plan Adamska-Królik Urszula
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Edukacja wczesnoszkolna | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |
5. 11:40 – 12:25 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Informatyka |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Edukacja wczesnoszkolna | ||||
8. 14:35 – 15:20 |
Wychowanie fizyczne |
Plan Bach Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Plastyka |
Muzyka | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Matematyka |
Matematyka | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Język polski |
Język polski |
Język angielski |
Geografia | |
4. 10:40 – 11:25 |
Historia |
Język angielski | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Matematyka |
Język polski | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Matematyka |
Język polski |
Informatyka | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Język polski |
Język angielski | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Technika |
Biologia | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Historia |
Plan Biryło Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
5. 11:40 – 12:25 |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
6. 12:45 – 13:30 |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Plan Bogusz Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
2. 8:50 – 9:35 |
Biologia |
Język polski | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Matematyka |
Geografia |
Chemia | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Chemia |
Matematyka |
Zajęcia z wychowawcą |
Matematyka | |
5. 11:40 – 12:25 |
Matematyka |
Biologia |
Historia | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
Plastyka | |
7. 13:45 – 14:30 |
Język angielski |
Język polski |
Historia |
Geografia | |
8. 14:35 – 15:20 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna |
Fizyka |
Plan Brzyska Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Religia |
Religia | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Religia |
Religia | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Religia |
Religia | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Religia |
Religia | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Religia |
Religia |
Religia | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Religia |
Religia | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Religia | ||||
8. 14:35 – 15:20 |
Religia |
Religia | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Religia | ||||
10. 16:15 – 17:00 |
Religia |
Plan Bujnowska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Biologia |
Matematyka |
Historia | ||
2. 8:50 – 9:35 |
Język polski |
Historia |
Matematyka | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Język polski |
Matematyka |
Język angielski |
Język rosyjski | |
4. 10:40 – 11:25 |
Muzyka |
Język polski |
Język angielski |
Język polski | |
5. 11:40 – 12:25 |
Plastyka |
Geografia | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Język rosyjski |
Język polski |
Język angielski | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Matematyka | ||||
8. 14:35 – 15:20 |
Zajęcia z wychowawcą |
Plan Demianiuk Konrad
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Wychowanie fizyczne | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Edukacja dla bezpieczeństwa | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Edukacja dla bezpieczeństwa | ||||
4. 10:40 – 11:25 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Edukacja dla bezpieczeństwa | ||||
6. 12:45 – 13:30 |
Informatyka / Edukacja dla bezpieczeństwa |
Wychowanie fizyczne |
Informatyka / Edukacja dla bezpieczeństwa | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Wychowanie fizyczne |
Edukacja dla bezpieczeństwa |
Edukacja dla bezpieczeństwa |
Wychowanie fizyczne | |
8. 14:35 – 15:20 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Edukacja dla bezpieczeństwa |
9. 15:25 – 16:10 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Plan Doms-Łukaszuk Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia | |||
2. 8:50 – 9:35 | |||||
3. 9:45 – 10:30 |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia | |||
6. 12:45 – 13:30 | |||||
7. 13:45 – 14:30 | |||||
8. 14:35 – 15:20 |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia | ||||
10. 16:15 – 17:00 |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia |
Plan Droździewicz Lidia
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Matematyka |
Matematyka | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | |
3. 9:45 – 10:30 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | |
5. 11:40 – 12:25 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | |
6. 12:45 – 13:30 |
Matematyka | ||||
7. 13:45 – 14:30 |
Matematyka | ||||
8. 14:35 – 15:20 |
Matematyka |
Plan Drużyńska Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Muzyka | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Muzyka | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Muzyka |
Muzyka | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Muzyka |
Muzyka |
Artystyczne – Zajęcia rozwijające zainteresowania |
Muzyka | |
5. 11:40 – 12:25 |
Muzyka |
Muzyka | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Muzyka |
Muzyka |
Muzyka | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Muzyka |
Muzyka |
Muzyka | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Muzyka | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Muzyka |
Plan Duchnowska Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Język rosyjski | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski | |
5. 11:40 – 12:25 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
6. 12:45 – 13:30 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Świetlica |
Język rosyjski | |
7. 13:45 – 14:30 |
Język rosyjski |
Świetlica |
Język rosyjski |
Język rosyjski | |
8. 14:35 – 15:20 |
Świetlica | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Świetlica |
Plan Duda Anita
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
3. 9:45 – 10:30 |
Informatyka | ||||
4. 10:40 – 11:25 |
Informatyka | ||||
5. 11:40 – 12:25 |
Informatyka |
Informatyka | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Informatyka |
Informatyka | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Informatyka |
Informatyka |
Informatyka |
Informatyka |
Informatyka |
8. 14:35 – 15:20 |
Informatyka |
Informatyka |
Informatyka |
Informatyka | |
9. 15:25 – 16:10 |
Informatyka |
Informatyka |
Informatyka |
Plan Dzieszko Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Język polski | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Język polski |
Język polski | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Historia |
Język polski | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Historia |
Język polski | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Historia/Wiedza o społeczeństwie |
Język polski |
Historia | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Historia |
Język polski |
Historia | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Język polski |
Język polski |
Historia |
Historia | |
8. 14:35 – 15:20 |
Język polski | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Historia |
Historia | |||
10. 16:15 – 17:00 |
Zajęcia z wychowawcą |
Plan Emiljańczyk Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania |
Język angielski | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Język angielski |
Język angielski | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Język angielski |
Język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
9. 15:25 – 16:10 |
Język angielski |
Plan Hapunik Halina
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
5. 11:40 – 12:25 |
Techniczne – zajęcia rozwijające zainteresowania |
Techniczne – zajęcia rozwijające zainteresowania |
Techniczne – zajęcia rozwijające zainteresowania |
Plan Jabłońska Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
2. 8:50 – 9:35 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Informatyka |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |
8. 14:35 – 15:20 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne |
Plan Jaroma Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
6. 12:45 – 13:30 |
Świetlica | ||||
7. 13:45 – 14:30 |
Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika |
Świetlica | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika |
Świetlica |
Plan Jurczykowska Urszula
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
2. 8:50 – 9:35 |
Edukacja wczesnoszkolna | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
4. 10:40 – 11:25 | |||||
5. 11:40 – 12:25 |
Artystyczne – Zajęcia rozwijające zainteresowania | ||||
6. 12:45 – 13:30 | |||||
7. 13:45 – 14:30 |
Edukacja wczesnoszkolna | ||||
8. 14:35 – 15:20 |
Edukacja wczesnoszkolna | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Artystyczne – Zajęcia rozwijające zainteresowania |
Plan Kamińska Irena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
3. 9:45 – 10:30 |
Geografia | ||||
4. 10:40 – 11:25 |
Geografia |
Biologia / Geografia |
Geografia |
Geografia | |
5. 11:40 – 12:25 |
Geografia |
Zajęcia z wychowawcą |
Geografia |
Geografia | |
6. 12:45 – 13:30 |
Biologia |
Geografia |
Geografia |
Geografia | |
7. 13:45 – 14:30 |
Geografia |
Geografia |
Geografia |
Geografia | |
8. 14:35 – 15:20 |
Geografia |
Geografia |
Geografia |
Plan Kardel Krzysztof
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
2. 8:50 – 9:35 |
Wychowanie fizyczne | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | |
6. 12:45 – 13:30 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Wychowanie fizyczne | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Wychowanie fizyczne |
Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania |
Plan Karwowska Renata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania |
Matematyka | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Matematyka |
Matematyka | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Matematyka |
Matematyka | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze | ||||
10. 16:15 – 17:00 |
Matematyka |
Plan Khunkerova Bella
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne | ||
2. 8:50 – 9:35 |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
5. 11:40 – 12:25 |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne | |
6. 12:45 – 13:30 |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Wychowanie przedszkolne |
Wychowanie przedszkolne |
Plan Kikolska-Wróbel Eliza
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Edukacja wczesnoszkolna | ||||
4. 10:40 – 11:25 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
9. 15:25 – 16:10 |
Informatyka |
Plan Kiryluk Jan
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
2. 8:50 – 9:35 |
Religia | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Religia | ||||
4. 10:40 – 11:25 |
Religia | ||||
5. 11:40 – 12:25 |
Religia |
Religia | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Religia | ||||
7. 13:45 – 14:30 |
Religia |
Religia | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Religia |
Religia |
Religia | ||
9. 15:25 – 16:10 |
Religia |
Religia | |||
10. 16:15 – 17:00 |
Religia |
Plan Kołodziej Waldemar
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Matematyka |
Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Matematyka |
Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania |
Matematyka |
Matematyka | |
3. 9:45 – 10:30 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | |
4. 10:40 – 11:25 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | |
5. 11:40 – 12:25 |
Matematyka | ||||
6. 12:45 – 13:30 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Matematyka | ||||
8. 14:35 – 15:20 |
Matematyka |
Plan Komosa Łukasz
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Historia |
Historia | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Zajęcia z wychowawcą |
Historia |
Historia / Informatyka | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Historia |
Historia | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Historia |
Historia |
Historia |
Historia | |
5. 11:40 – 12:25 |
Historia |
Historia |
Wiedza o społeczeństwie / Edukacja dla bezpieczeństwa | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Historia |
Historia |
Historia | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Historia |
Historia |
Historia | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Historia |
Historia | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Historia |
Plan Koniecko Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne | ||||
3. 9:45 – 10:30 | |||||
4. 10:40 – 11:25 | |||||
5. 11:40 – 12:25 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne | ||||
7. 13:45 – 14:30 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne | ||
9. 15:25 – 16:10 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne |
Plan Kozłowski Andrzej
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Matematyka | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
Matematyka |
Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka |
4. 10:40 – 11:25 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | |
6. 12:45 – 13:30 |
Matematyka |
Matematyka | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Matematyka |
Matematyka |
Plan Krawiel Mariola
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania |
Wychowanie fizyczne | |||
2. 8:50 – 9:35 | |||||
3. 9:45 – 10:30 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | |
6. 12:45 – 13:30 |
Wychowanie fizyczne | ||||
7. 13:45 – 14:30 |
Wychowanie fizyczne | ||||
8. 14:35 – 15:20 |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Wychowanie fizyczne | ||||
10. 16:15 – 17:00 |
Wychowanie fizyczne |
Plan Kruglicz Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Język rosyjski | ||||
2. 8:50 – 9:35 | |||||
3. 9:45 – 10:30 |
Język rosyjski |
Język rosyjski | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski | |
5. 11:40 – 12:25 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski | |
6. 12:45 – 13:30 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski | |
7. 13:45 – 14:30 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Plan Krzemińska Beata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
2. 8:50 – 9:35 | |||||
3. 9:45 – 10:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Informatyka |
Wychowanie fizyczne | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
9. 15:25 – 16:10 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Plan Kuźmicka Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Matematyka | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Język polski | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Matematyka |
Zajęcia z wychowawcą |
Język polski | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Język angielski |
Technika | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Informatyka |
Język polski |
Matematyka |
Język rosyjski | |
6. 12:45 – 13:30 |
Matematyka |
Język polski |
Język angielski |
Przyroda | |
7. 13:45 – 14:30 |
Język polski |
Plastyka |
Przyroda | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Język angielski | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Muzyka |
Historia |
Plan Lach Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Zajęcia rewalidacyjne – rehabilitacja ruchowa |
Zajęcia rewalidacyjne – rehabilitacja ruchowa |
Plan Laskowska Bożena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Wychowanie fizyczne | ||||
4. 10:40 – 11:25 | |||||
5. 11:40 – 12:25 | |||||
6. 12:45 – 13:30 |
Wychowanie fizyczne | ||||
7. 13:45 – 14:30 |
Wychowanie fizyczne | ||||
8. 14:35 – 15:20 | |||||
9. 15:25 – 16:10 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | ||||
10. 16:15 – 17:00 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Plan Leonowicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Wiedza o społeczeństwie | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Wiedza o społeczeństwie |
Wiedza o społeczeństwie |
Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Wiedza o społeczeństwie |
Wiedza o społeczeństwie | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Język angielski | ||||
5. 11:40 – 12:25 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | |
6. 12:45 – 13:30 |
Wiedza o społeczeństwie |
Wiedza o społeczeństwie |
Wiedza o społeczeństwie | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Wiedza o społeczeństwie |
Wiedza o społeczeństwie |
Język angielski | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Wiedza o społeczeństwie |
Wiedza o społeczeństwie |
Plan Łaszkiewicz Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Język rosyjski | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Język polski |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
Język polski | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Język polski |
Język polski |
Język polski | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Język polski |
Język polski | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Język polski |
Język polski |
Język polski | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Język polski |
Język polski |
Zajęcia z wychowawcą | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Język rosyjski |
Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania |
Język polski | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Język polski |
Język polski |
Plan Ławreszuk Elżbieta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
2. 8:50 – 9:35 |
Matematyka |
Zajęcia z wychowawcą | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Biologia |
Geografia |
Biologia |
Język polski | |
4. 10:40 – 11:25 |
Język polski |
Historia |
Język polski | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Fizyka |
Chemia |
Fizyka |
Język polski |
Matematyka |
6. 12:45 – 13:30 |
Matematyka |
Chemia | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Geografia |
Matematyka |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna |
Historia | |
8. 14:35 – 15:20 | |||||
9. 15:25 – 16:10 |
Język polski | ||||
10. 16:15 – 17:00 |
Plastyka |
Plan Machaev Osman
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Religia | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Religia | ||||
3. 9:45 – 10:30 | |||||
4. 10:40 – 11:25 |
Religia | ||||
5. 11:40 – 12:25 | |||||
6. 12:45 – 13:30 |
Religia | ||||
7. 13:45 – 14:30 |
Religia | ||||
8. 14:35 – 15:20 |
Religia | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Religia | ||||
10. 16:15 – 17:00 |
Religia |
Religia |
Plan Maciuszewicz Bożena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
2. 8:50 – 9:35 |
Język angielski |
Język angielski | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania |
Język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Język angielski |
Język angielski | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski |
Język angielski | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Język angielski | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Język angielski |
Plan Madura-Gryko Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Edukacja wczesnoszkolna | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Wychowanie fizyczne |
Informatyka |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne | |
5. 11:40 – 12:25 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Plan Manaches Monika
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Religia |
Religia | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Religia | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Religia |
Religia | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Religia |
Religia | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Religia |
Religia | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Religia |
Religia | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Religia |
Religia | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Religia |
Religia | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Religia |
Religia | |||
10. 16:15 – 17:00 |
Religia |
Plan Michniewicz Karolina
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Język polski |
Język polski | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania |
Język polski |
Język polski |
Język polski | |
3. 9:45 – 10:30 |
Język polski |
Język polski |
Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania |
Język polski |
Język polski | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
Język polski | |
6. 12:45 – 13:30 |
Język polski |
Język polski |
Język polski | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia | ||||
8. 14:35 – 15:20 |
Język polski | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Zajęcia z wychowawcą |
Plan Mnich Justyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Wychowanie do życia w rodzinie |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Wychowanie do życia w rodzinie |
Wychowanie do życia w rodzinie | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Język polski |
Język polski |
Wychowanie do życia w rodzinie | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Język polski |
Zajęcia z wychowawcą |
Język polski | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
6. 12:45 – 13:30 |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
Język polski | |
7. 13:45 – 14:30 |
Wychowanie do życia w rodzinie |
Język polski | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Język polski |
Wychowanie do życia w rodzinie |
Wychowanie do życia w rodzinie | ||
9. 15:25 – 16:10 |
Wychowanie do życia w rodzinie |
Plan Myszkowska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
2. 8:50 – 9:35 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Informatyka |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |
8. 14:35 – 15:20 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne |
Plan Nierodzik Aleksandra
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
2. 8:50 – 9:35 |
Język angielski | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski |
7. 13:45 – 14:30 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Język angielski |
Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje |
Plan Nikonowicz-Łubko Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
2. 8:50 – 9:35 |
Historia | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Język polski |
Język polski | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Historia |
Zajęcia z wychowawcą |
Historia | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Historia/Wiedza o społeczeństwie |
Historia |
Historia |
Język polski | |
6. 12:45 – 13:30 |
Historia |
Historia |
Historia / Informatyka |
Język polski |
Historia |
7. 13:45 – 14:30 |
Historia |
Historia |
Język polski |
Historia | |
8. 14:35 – 15:20 |
Historia |
Historia | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Historia |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
Plan Nojszewska Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
2. 8:50 – 9:35 |
Język polski |
Język polski | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Język polski |
Język polski | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
Język polski | |
5. 11:40 – 12:25 |
Zajęcia z wychowawcą |
Język polski |
Język polski |
Język polski | |
6. 12:45 – 13:30 |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
Język polski | |
7. 13:45 – 14:30 |
Język polski |
Język polski | |||
8. 14:35 – 15:20 | |||||
9. 15:25 – 16:10 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
Plan Nowik Elżbieta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
2. 8:50 – 9:35 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |
4. 10:40 – 11:25 |
Informatyka |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Wychowanie fizyczne | ||||
7. 13:45 – 14:30 |
Edukacja wczesnoszkolna | ||||
8. 14:35 – 15:20 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Plan Oksieńciuk Aneta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Język rosyjski | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Język rosyjski | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski | |
5. 11:40 – 12:25 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Język rosyjski | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Język rosyjski |
Język rosyjski |
Plan Orzechowska Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Fizyka |
Fizyka | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Fizyka |
Fizyka | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Fizyka | ||||
4. 10:40 – 11:25 |
Fizyka | ||||
5. 11:40 – 12:25 |
Fizyka |
Fizyka |
Fizyka |
Fizyka | |
6. 12:45 – 13:30 |
Fizyka |
Fizyka |
Fizyka |
Fizyka/Chemia | |
7. 13:45 – 14:30 |
Fizyka |
Fizyka |
Fizyka | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Fizyka |
Fizyka |
Fizyka |
Fizyka | |
9. 15:25 – 16:10 |
Fizyka |
Fizyka |
Fizyka | ||
10. 16:15 – 17:00 |
Fizyka |
Plan Oszmiańska Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
2. 8:50 – 9:35 |
Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje |
Język angielski | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Język angielski |
Język angielski | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Język angielski |
Język angielski | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
9. 15:25 – 16:10 |
Zajęcia z wychowawcą |
Język angielski |
Plan Papież Justyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Świetlica | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Biologia |
Matematyka |
Świetlica | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Wiedza o społeczeństwie |
Język polski |
Świetlica | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Fizyka |
Świetlica | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Język polski |
Fizyka |
Język polski |
Język polski |
Chemia |
6. 12:45 – 13:30 |
Historia |
Wiedza o społeczeństwie |
Matematyka |
Chemia |
Geografia |
7. 13:45 – 14:30 |
Historia |
Matematyka |
Matematyka |
Język polski | |
8. 14:35 – 15:20 |
Edukacja dla bezpieczeństwa |
Plan Pawłowska Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
2. 8:50 – 9:35 |
Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania | ||||
4. 10:40 – 11:25 |
Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania | ||||
5. 11:40 – 12:25 |
Informatyka |
Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Informatyka |
Informatyka |
Informatyka | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Informatyka |
Informatyka |
Informatyka |
Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania | |
8. 14:35 – 15:20 |
Informatyka |
Informatyka |
Informatyka |
Informatyka | |
9. 15:25 – 16:10 |
Informatyka |
Informatyka |
Informatyka |
Plan Perkowska Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje |
Język angielski |
Język angielski |
4. 10:40 – 11:25 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski |
5. 11:40 – 12:25 |
Język angielski |
Język angielski | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Zajęcia z wychowawcą | ||||
7. 13:45 – 14:30 |
Język angielski |
Plan Podleśny Piotr
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Wychowanie fizyczne | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Wychowanie fizyczne |
Gimnastyka korekcyjna |
Wychowanie fizyczne | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Gimnastyka korekcyjna | ||||
7. 13:45 – 14:30 |
Gimnastyka korekcyjna |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Gimnastyka korekcyjna |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | ||
9. 15:25 – 16:10 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Plan Popławska-Włodkowska Magdalena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Plastyka | ||||
2. 8:50 – 9:35 | |||||
3. 9:45 – 10:30 |
Plastyka |
Plastyka | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Muzyka / Plastyka / Technika |
Plastyka |
Plastyka | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Plastyka |
Plastyka |
Plastyka | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Plastyka |
Plastyka |
Plastyka | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Plastyka |
Plastyka |
Plastyka | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Etyka |
Plastyka |
Plastyka | ||
9. 15:25 – 16:10 |
Etyka | ||||
10. 16:15 – 17:00 |
Plastyka |
Plan Puciłowski Marcin
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Wychowanie fizyczne | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Wychowanie fizyczne | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | ||||
5. 11:40 – 12:25 |
Wychowanie fizyczne | ||||
6. 12:45 – 13:30 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne | |
7. 13:45 – 14:30 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | ||||
8. 14:35 – 15:20 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | |
9. 15:25 – 16:10 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne | |||
10. 16:15 – 17:00 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Plan Rajchemba Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Wychowanie fizyczne | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | ||||
4. 10:40 – 11:25 |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia z wychowawcą |
Wychowanie fizyczne | ||
10. 16:15 – 17:00 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Plan Rogowski Wojciech
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Religia | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Religia | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Religia |
Religia |
Religia | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Religia | ||||
5. 11:40 – 12:25 |
Religia | ||||
6. 12:45 – 13:30 |
Religia | ||||
7. 13:45 – 14:30 |
Religia |
Religia | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Religia | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Religia |
Plan Rutkowska Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Język angielski |
Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Język angielski | ||||
4. 10:40 – 11:25 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski |
7. 13:45 – 14:30 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Język angielski |
Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Język angielski |
Plan Rzepniewska Barbara
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Informatyka |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Edukacja wczesnoszkolna | ||||
5. 11:40 – 12:25 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
9. 15:25 – 16:10 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne |
Plan Sakowicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Biologia | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Biologia |
Biologia | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Biologia |
Biologia |
Biologia |
Biologia | |
4. 10:40 – 11:25 |
Biologia |
Biologia | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Biologia / Geografia |
Biologia |
Zajęcia z wychowawcą |
Biologia | |
6. 12:45 – 13:30 |
Biologia |
Biologia / Geografia | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Biologia |
Biologia | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Biologia |
Biologia | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Biologia |
Plan Sawicka Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
2. 8:50 – 9:35 |
Język angielski | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski |
Język angielski | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Język angielski |
Język angielski | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Język angielski |
Język angielski | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski |
Język angielski | |
7. 13:45 – 14:30 |
Język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski |
Zajęcia z wychowawcą |
Język angielski | |
8. 14:35 – 15:20 |
Język angielski | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Język angielski |
Plan Sierkowska Urszula
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Język polski |
Język polski | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Język polski |
Język polski | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Język polski |
Język polski |
Język polski | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
5. 11:40 – 12:25 |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
6. 12:45 – 13:30 |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
Język polski | |
7. 13:45 – 14:30 |
Język polski |
Język polski | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Język polski |
Zajęcia z wychowawcą | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika |
Plan Sinielnikow Andriej
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | ||
2. 8:50 – 9:35 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | |
3. 9:45 – 10:30 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | |||
10. 16:15 – 17:00 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Plan Skup Izabela
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Język angielski |
Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski |
Język angielski |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Język angielski | ||||
8. 14:35 – 15:20 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
Zajęcia z wychowawcą | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Język angielski | ||||
10. 16:15 – 17:00 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
Plan Słoma Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Matematyka |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Język polski | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Język angielski |
Matematyka |
Język angielski | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Biologia |
Zajęcia z wychowawcą |
Historia |
Matematyka | |
5. 11:40 – 12:25 |
Muzyka |
Język polski |
Język angielski |
Język polski | |
6. 12:45 – 13:30 |
Język polski |
Informatyka |
Język polski |
Technika | |
7. 13:45 – 14:30 |
Historia |
Plastyka | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Geografia |
Matematyka | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna |
Plan Smolej Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Język polski |
Język polski | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Język polski |
Język polski | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
Język polski | |
5. 11:40 – 12:25 |
Język polski |
Zajęcia z wychowawcą |
Język polski |
Język polski | |
6. 12:45 – 13:30 |
Język polski |
Język polski |
Język polski |
Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania |
Język polski |
7. 13:45 – 14:30 |
Język polski |
Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika |
Język polski | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Język polski |
Język polski | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Język polski |
Plan Sokół Marlena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
2. 8:50 – 9:35 |
Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Matematyka | ||||
4. 10:40 – 11:25 |
Matematyka |
Matematyka | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | |
6. 12:45 – 13:30 |
Matematyka |
Plan Stankiewicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne |
Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne | ||||
5. 11:40 – 12:25 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna | ||
9. 15:25 – 16:10 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne |
Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna | ||
10. 16:15 – 17:00 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne |
Plan Suprunowicz Dorota
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Wychowanie do życia w rodzinie |
Wychowanie do życia w rodzinie Wychowanie do życia w rodzinie | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Religia |
Religia | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Wychowanie do życia w rodzinie | ||||
4. 10:40 – 11:25 |
Religia |
Religia | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Religia |
Religia | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Religia |
Religia |
Religia | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Religia |
Religia | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Religia |
Religia |
Religia | ||
9. 15:25 – 16:10 |
Wychowanie do życia w rodzinie |
Religia |
Religia | ||
10. 16:15 – 17:00 |
Religia |
Religia |
Plan Szutkiewicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Matematyka |
Matematyka | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Matematyka |
Zajęcia z wychowawcą | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Matematyka |
Matematyka |
Matematyka | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Matematyka |
Matematyka | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Matematyka |
Matematyka | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Matematyka | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Matematyka | ||||
10. 16:15 – 17:00 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
Plan Szymoniak Wojciech
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Technika | ||||
2. 8:50 – 9:35 | |||||
3. 9:45 – 10:30 |
Technika | ||||
4. 10:40 – 11:25 |
Technika | ||||
5. 11:40 – 12:25 |
Technika | ||||
6. 12:45 – 13:30 |
Informatyka |
Informatyka |
Technika | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Technika |
Informatyka |
Technika | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Informatyka |
Technika |
Technika |
Informatyka | |
9. 15:25 – 16:10 |
Informatyka |
Technika |
Informatyka |
Technika |
Plan Tomczyk Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Edukacja wczesnoszkolna | ||||
5. 11:40 – 12:25 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Informatyka | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Wychowanie fizyczne Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Wychowanie fizyczne |
Plan Trzonkowska Paulin
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Chemia | ||||
2. 8:50 – 9:35 | |||||
3. 9:45 – 10:30 |
Chemia |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna |
Historia |
Edukacja dla bezpieczeństwa |
Matematyka |
4. 10:40 – 11:25 |
Język polski |
Matematyka |
Geografia |
Historia | |
5. 11:40 – 12:25 |
Matematyka |
Język polski |
Język polski | ||
6. 12:45 – 13:30 |
Język polski |
Biologia |
Fizyka |
Wiedza o społeczeństwie | |
7. 13:45 – 14:30 |
Wiedza o społeczeństwie |
Język polski |
Matematyka | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Fizyka |
Plan Wasilewska Monika
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna |
Geografia | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Geografia |
Geografia | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Geografia | ||||
5. 11:40 – 12:25 |
Geografia | ||||
6. 12:45 – 13:30 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna | |||
7. 13:45 – 14:30 |
Geografia |
Geografia |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna | |
8. 14:35 – 15:20 |
Geografia |
Geografia |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna | ||
9. 15:25 – 16:10 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna | ||
10. 16:15 – 17:00 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna |
Plan Waszkiewicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Chemia |
Chemia | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Chemia |
Chemia |
Chemia | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Chemia |
Chemia |
Chemia |
Fizyka/Chemia | |
4. 10:40 – 11:25 |
Chemia |
Chemia |
Fizyka/Chemia | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Chemia |
Chemia |
Chemia |
Chemia |
Chemia |
6. 12:45 – 13:30 |
Chemia |
Chemia |
Chemia |
Chemia |
Chemia |
7. 13:45 – 14:30 |
Chemia |
Chemia |
Chemia |
Chemia |
Plan Wensław Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Wychowanie fizyczne | ||||
6. 12:45 – 13:30 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Wychowanie fizyczne | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne | |||
10. 16:15 – 17:00 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne |
Plan Wierzbicki Mirosław
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | ||||
2. 8:50 – 9:35 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | ||||
3. 9:45 – 10:30 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych | ||||
4. 10:40 – 11:25 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne | |||
5. 11:40 – 12:25 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Wychowanie fizyczne |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | ||
8. 14:35 – 15:20 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | |||
9. 15:25 – 16:10 |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne | |||
10. 16:15 – 17:00 |
Wychowanie fizyczne |
Plan Winsko Marzenna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
2. 8:50 – 9:35 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
3. 9:45 – 10:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Informatyka | |||
4. 10:40 – 11:25 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Świetlica |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Świetlica |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Świetlica |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
9. 15:25 – 16:10 |
Świetlica |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne |
Plan Wojciuk Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
2. 8:50 – 9:35 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
3. 9:45 – 10:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Informatyka |
Edukacja wczesnoszkolna | ||
4. 10:40 – 11:25 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Wychowanie fizyczne |
Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna | |
5. 11:40 – 12:25 |
Wychowanie fizyczne |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Edukacja wczesnoszkolna | |||
7. 13:45 – 14:30 | |||||
8. 14:35 – 15:20 |
Edukacja wczesnoszkolna |
Plan Wróbel Edyta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 8:00 – 8:45 |
Wychowanie do życia w rodzinie Wychowanie do życia w rodzinie |
Biologia |
Wychowanie do życia w rodzinie Wychowanie do życia w rodzinie | ||
2. 8:50 – 9:35 |
Wychowanie do życia w rodzinie Wychowanie do życia w rodzinie |
Przyroda |
Biologia |
Wychowanie do życia w rodzinie | |
3. 9:45 – 10:30 |
Przyroda |
Wychowanie do życia w rodzinie |
Przyroda |
Biologia | |
4. 10:40 – 11:25 |
Biologia |
Biologia / Geografia |
Przyroda | ||
5. 11:40 – 12:25 |
Biologia |
Biologia | |||
6. 12:45 – 13:30 |
Zajęcia z wychowawcą |
Biologia |
Przyroda | ||
7. 13:45 – 14:30 |
Wychowanie do życia w rodzinie |
Przyroda | |||
8. 14:35 – 15:20 |
Biologia | ||||
9. 15:25 – 16:10 |
Wychowanie do życia w rodzinie |