4 PROJEKTY Z NASZEJ SZKOŁY BIORĄ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU Z BUDŻETU OBYWATELSKIEGO!!

Budżet Obywatelski - obrazek wyróżniający

Z roku na rok nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr. 47 starają się polepszać warunki placówki biorąc udział w budżecie obywatelskim. Uczniowie także chętnie angażują się we wszelkiego rodzaju pomoc związaną z tym przedsięwzięciem. W poprzednich latach udało się nam zrealizować m.in. projekt modernizacji sali gimnastycznej oraz wprowadzenia szkolnych szafek, co znacząco poprawiło komfort nauki i czasu spędzanego w szkole.

 W tym roku również podejmujemy się udziału w akcji, zgłaszając aż 4 projekty!

O71- instalacja paneli fotowoltaicznych, modernizacja dachu oraz wymiana części oświetlenia na energooszczędne.

O72- przebudowa chodnika, modernizacja parkingu przyszkolnego, a także montaż oświetlenia i stojaków rowerowych.

O74- stworzenie profesjonalnego gabinetu do terapii Biofeedback, odnowa sali terapeutycznej oraz zakup niezbędnego sprzętu.

O41- realizacja cyklicznych spotkań z dietetykiem, psychologiem oraz trenerami fitness dla wszystkich mieszkańców osiedla Dziesięciny.

Dzięki tym projektom będziemy w stanie pomóc naszym uczniom. Starannie i szczegółowo zadbamy o ich stan zdrowotny co jest kluczowym punktem dobrego samopoczucia.

Chcemy aby każdy w naszej szkole czuł się bezpiecznie i komfortowo. Jeśli chcesz nam w tym pomóc oddaj swój głos na powyżej wymienione projekty!

PONIŻEJ ZAMIESZCZAMY LINK DO GŁOSOWANIA

Każdy może oddać 4 głosy w ramach jednego głosowania. Na jeden adres email można oddać 5 głosów.

https://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/bialystok_obywatelski/karta-do-glosowania-dla-mieszkancow-bialegostoku-na-projekty-budzetu-obywatelskiego-2022.html