Plan lekcji klas – 2021/2022 – aktualizacja 05.09.21

Obrazek wyróżniający - plan lekcji

 

0a1 | 0a2 | 1a | 1b | 1c | 2a | 2b | 2c | 3ai | 3b | 3c | 3d | 4ai | 4bs | 4c | 5ai | 5bs | 5c | 5d | 5ei | 6ai | 6bs | 6c | 7ai | 7bs | 7c | 7d | 7e | 7fi | 8ai | 8bs | 8c | 8d | 8e | 8fi |

Powrót na górę

Plan klasy 0a1

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 9:00

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

2. 8:50 – 10:00

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

3. 9:45 – 11:00

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

4. 10:40 – 12:00

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

5. 11:40 – 13:00

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

6. 12:45 – 14:00

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

7. 13:45 – 15:00

Religia
Machaev Osman
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Wychowanie przedszkolne
Biryło Anna
313

Powrót na górę

Plan klasy 0a2

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 9:00

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

2. 8:50 – 10:00

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

3. 9:45 – 11:00

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

4. 10:40 – 12:00

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

5. 11:40 – 13:00

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

6. 12:45 – 14:00

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

7. 13:45 – 15:00

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Wychowanie przedszkolne
Khunkerova Bella
313

Powrót na górę

Plan klasy 1a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula
1

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Skup Izabela
1

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula
1

Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula
1

Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula
1

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Skup Izabela
1

Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula
1

Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula
1

Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania
Podleśny Piotr
sg3

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula
1

Wychowanie fizyczne
Adamska-Królik Urszula
hol1

Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula
1

Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula
1

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula
1

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
4

Wychowanie fizyczne
Adamska-Królik Urszula
hol1

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
4

Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula
1

6. 12:45 – 13:30

Religia
muz
Machaev Osman
5

Informatyka
Adamska-Królik Urszula
201

Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula
1

Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula
1

7. 13:45 – 14:30

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Edukacja wczesnoszkolna
Adamska-Królik Urszula
1

8. 14:35 – 15:20

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
206

Wychowanie fizyczne
Adamska-Królik Urszula
hol1

9. 15:25 – 16:10

Religia
muz
Machaev Osman
4

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
206

Powrót na górę

Plan klasy 1b

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
11

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
11

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
11

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
11

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
11

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
11

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
11

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
11

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
11

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Maciuszewicz Bożena
11

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
11

Religia
kat
Brzyska Anna
1

Wychowanie fizyczne
Wojciuk Ewa
hol1

Wychowanie fizyczne
Wojciuk Ewa
hol2

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
11

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
Wojciuk Ewa
hol1

Informatyka
Wojciuk Ewa
201

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
kat
Brzyska Anna
11

6. 12:45 – 13:30

Religia
muz
Machaev Osman
5

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
11

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
11

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Maciuszewicz Bożena
11

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

8. 14:35 – 15:20

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
206

Edukacja wczesnoszkolna
Wojciuk Ewa
11

9. 15:25 – 16:10

Artystyczne – Zajęcia rozwijające zainteresowania
Jurczykowska Urszula
11

Religia
muz
Machaev Osman
4

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
206

Powrót na górę

Plan klasy 1c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
Nowik Elżbieta
hol1

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

4. 10:40 – 11:25

Informatyka
Nowik Elżbieta
203

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Religia
kat
Manaches Monika
201

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Emiljańczyk Jolanta
5

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

Wychowanie fizyczne
Nowik Elżbieta
hol2

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
kat
Manaches Monika
201

Artystyczne – Zajęcia rozwijające zainteresowania
Jurczykowska Urszula
5

6. 12:45 – 13:30

Religia
muz
Machaev Osman
5

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Emiljańczyk Jolanta
5

Wychowanie fizyczne
Nowik Elżbieta
hol2

7. 13:45 – 14:30

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

8. 14:35 – 15:20

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
206

Edukacja wczesnoszkolna
Nowik Elżbieta
5

9. 15:25 – 16:10

Religia
muz
Machaev Osman
4

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
206

Powrót na górę

Plan klasy 2a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Informatyka
Winsko Marzenna
201

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Sawicka Katarzyna
5

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Wychowanie fizyczne
Winsko Marzenna
hol2

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
Winsko Marzenna
hol1

Techniczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
Hapunik Halina
5

Religia
kat
Brzyska Anna
5

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Religia
pra
Kiryluk Jan
4

6. 12:45 – 13:30

Religia
pra
Kiryluk Jan
4

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Religia
kat
Brzyska Anna
5

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Sawicka Katarzyna
5

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

8. 14:35 – 15:20

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
206

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

9. 15:25 – 16:10

Edukacja wczesnoszkolna
Winsko Marzenna
5

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
206

Wychowanie fizyczne
Winsko Marzenna
hol1

Powrót na górę

Plan klasy 2b

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
8

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
8

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
8

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
8

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Oszmiańska Ewa
8

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
8

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
8

Wychowanie fizyczne
Kikolska-Wróbel Eliza
hol1

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
Kikolska-Wróbel Eliza
hol2

Wychowanie fizyczne
Kikolska-Wróbel Eliza
hol2

Techniczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
Hapunik Halina
8

Religia
kat
Manaches Monika
8

Religia
pra
Kiryluk Jan
4

6. 12:45 – 13:30

Religia
pra
Kiryluk Jan
4

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Oszmiańska Ewa
8

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
8

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
8

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
8

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
8

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
8

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
8

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
8

Edukacja wczesnoszkolna
Kikolska-Wróbel Eliza
8

9. 15:25 – 16:10

Religia
kat
Manaches Monika
8

Informatyka
Kikolska-Wróbel Eliza
203

Powrót na górę

Plan klasy 2c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
Krzemińska Beata
4

Edukacja wczesnoszkolna
Krzemińska Beata
4

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Perkowska Joanna
4

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Perkowska Joanna
4

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
Krzemińska Beata
4

Edukacja wczesnoszkolna
Krzemińska Beata
4

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
Krzemińska Beata
4

Religia
kat
Brzyska Anna
203

Edukacja wczesnoszkolna
Krzemińska Beata
4

5. 11:40 – 12:25

Techniczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
Hapunik Halina
11

Wychowanie fizyczne
Krzemińska Beata
hol3

Wychowanie fizyczne
Krzemińska Beata
hol3

Religia
pra
Kiryluk Jan
4

6. 12:45 – 13:30

Religia
kat
Brzyska Anna
11

Religia
pra
Kiryluk Jan
4

Religia
muz
Machaev Osman
5

Informatyka
Krzemińska Beata
203

Wychowanie fizyczne
Krzemińska Beata
hol3

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
Krzemińska Beata
4

Edukacja wczesnoszkolna
Krzemińska Beata
4

Edukacja wczesnoszkolna
Krzemińska Beata
4

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
Krzemińska Beata
4

Edukacja wczesnoszkolna
Krzemińska Beata
4

Edukacja wczesnoszkolna
Krzemińska Beata
4

9. 15:25 – 16:10

Edukacja wczesnoszkolna
Krzemińska Beata
4

Religia
muz
Machaev Osman
4

Edukacja wczesnoszkolna
Krzemińska Beata
4

Powrót na górę

Plan klasy 3ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania
Krawiel Mariola
hol1

Religia
kat
Brzyska Anna
11

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Skup Izabela / Jabłońska Małgorzata
11

Informatyka
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
203

Wychowanie fizyczne
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
hol1

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

5. 11:40 – 12:25

Religia
kat
Brzyska Anna
11

Edukacja wczesnoszkolna
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Religia
pra
Kiryluk Jan
4

6. 12:45 – 13:30

Religia
pra
Kiryluk Jan
4

Religia
muz
Machaev Osman
5

Wychowanie fizyczne
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
hol1
I sem.

Wychowanie fizyczne
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
basen1
II sem.

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Skup Izabela / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Wychowanie fizyczne
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
basen1
II sem.

Edukacja wczesnoszkolna
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Edukacja wczesnoszkolna
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

9. 15:25 – 16:10

Edukacja wczesnoszkolna
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
11

Religia
muz
Machaev Osman
4

Wychowanie fizyczne
Myszkowska Agnieszka / Jabłońska Małgorzata
hol2

Powrót na górę

Plan klasy 3b

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Wychowanie fizyczne
Tomczyk Anna
hol1

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Skup Izabela
8

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
8

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Skup Izabela
8

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Informatyka
Tomczyk Anna
203

Religia
pra
Kiryluk Jan
4

6. 12:45 – 13:30

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
8

Religia
pra
Kiryluk Jan
4

Religia
muz
Machaev Osman
5

Wychowanie fizyczne
Tomczyk Anna
hol2
I sem.

Wychowanie fizyczne
Tomczyk Anna
basen2
II sem.

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Wychowanie fizyczne
Tomczyk Anna
basen2
II sem.

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

Edukacja wczesnoszkolna
Tomczyk Anna
8

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
Tomczyk Anna
hol1

Religia
muz
Machaev Osman
4

Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania
Kardel Krzysztof
hol1

Powrót na górę

Plan klasy 3c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Skup Izabela
1

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

3. 9:45 – 10:30

Religia
kat
Manaches Monika
201

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
Madura-Gryko Katarzyna
hol2

Informatyka
Madura-Gryko Katarzyna
201

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Wychowanie fizyczne
Madura-Gryko Katarzyna
hol1

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Skup Izabela
1

Religia
pra
Kiryluk Jan
4

6. 12:45 – 13:30

Religia
kat
Manaches Monika
1

Religia
pra
Kiryluk Jan
4

Religia
muz
Machaev Osman
5

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Sportowe – zajęcia rozwijające zainteresowania
Kardel Krzysztof
hol1

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Wychowanie fizyczne
Madura-Gryko Katarzyna
hol3
I sem.

Wychowanie fizyczne
Madura-Gryko Katarzyna
basen3
II sem.

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Wychowanie fizyczne
Madura-Gryko Katarzyna
basen3
II sem.

9. 15:25 – 16:10

Edukacja wczesnoszkolna
Madura-Gryko Katarzyna
1

Religia
muz
Machaev Osman
4

Powrót na górę

Plan klasy 3d

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Informatyka
Rzepniewska Barbara
203

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

2. 8:50 – 9:35

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

3. 9:45 – 10:30

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

4. 10:40 – 11:25

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Artystyczne – Zajęcia rozwijające zainteresowania
Drużyńska Jolanta
4

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Skup Izabela
4

5. 11:40 – 12:25

Edukacja wczesnoszkolna – język angielski
Skup Izabela
4

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Wychowanie fizyczne
Rzepniewska Barbara
hol1

Religia
pra
Kiryluk Jan
4

6. 12:45 – 13:30

Religia
pra
Kiryluk Jan
4

Religia
muz
Machaev Osman
5

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
4

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
4

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

7. 13:45 – 14:30

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Wychowanie fizyczne
Rzepniewska Barbara
hol2
I sem.

Wychowanie fizyczne
Rzepniewska Barbara
basen4
II sem.

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

8. 14:35 – 15:20

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Wychowanie fizyczne
Rzepniewska Barbara
basen4
II sem.

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

9. 15:25 – 16:10

Edukacja wczesnoszkolna
Rzepniewska Barbara
4

Religia
muz
Machaev Osman
4

Wychowanie fizyczne
Rzepniewska Barbara
hol3

Powrót na górę

Plan klasy 4ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie do życia w rodzinie
Suprunowicz Dorota
01
II sem.

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata
01

2. 8:50 – 9:35

Język polski
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg4

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata
01

Zajęcia z wychowawcą
Kuźmicka Małgorzata
01

Język polski
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
aw
Sawicka Katarzyna
213

Język angielski
an
Rutkowska Joanna / Kuźmicka Małgorzata
109z

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg3

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
kat
Rogowski Wojciech
01

Religia
muz
Machaev Osman
03

Technika
Szymoniak Wojciech / Kuźmicka Małgorzata
01

5. 11:40 – 12:25

Informatyka
2
Pawłowska Marta
203

Informatyka
1
Duda Anita / Kuźmicka Małgorzata
201

Religia
kat
Rogowski Wojciech
03

Język polski
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata
01

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna / Kuźmicka Małgorzata
01

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Kuźmicka Małgorzata
01

Język polski
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

Język angielski
aw
Sawicka Katarzyna
202

Język angielski
an
Rutkowska Joanna / Kuźmicka Małgorzata
213

Przyroda
Wróbel Edyta / Kuźmicka Małgorzata
01

7. 13:45 – 14:30

Język polski
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena / Kuźmicka Małgorzata
01

Przyroda
Wróbel Edyta / Kuźmicka Małgorzata
01

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg1

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg2

Język angielski
aw
Sawicka Katarzyna
109z

Język angielski
an
Rutkowska Joanna / Kuźmicka Małgorzata
01

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
muz
Machaev Osman
03

9. 15:25 – 16:10

Muzyka
Drużyńska Jolanta / Kuźmicka Małgorzata
01

Historia
Dzieszko Anna / Kuźmicka Małgorzata
01

Powrót na górę

Plan klasy 4bs

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje
Rutkowska Joanna
03

Religia
kat
Rogowski Wojciech
03

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Wierzbicki Mirosław
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

2. 8:50 – 9:35

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
03

Religia
kat
Rogowski Wojciech
03

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Wierzbicki Mirosław
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Zajęcia z wychowawcą
Szutkiewicz Ewa
03

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Wierzbicki Mirosław
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
03

Przyroda
Wróbel Edyta
03

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
03

4. 10:40 – 11:25

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Wierzbicki Mirosław
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Język polski
Sierkowska Urszula
03

Język angielski
an
Nierodzik Aleksandra
202

Język angielski
aw
Rutkowska Joanna
03

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
muz
Machaev Osman
03

Przyroda
Wróbel Edyta
03

5. 11:40 – 12:25

Język polski
Sierkowska Urszula
03

Język angielski
an
Nierodzik Aleksandra
210

Język angielski
aw
Rutkowska Joanna
202

Język polski
Sierkowska Urszula
03

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
03

Język polski
Sierkowska Urszula
03

6. 12:45 – 13:30

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
03

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Wierzbicki Mirosław
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
03

Muzyka
Drużyńska Jolanta
03

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
03

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
111
II sem.

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Wierzbicki Mirosław
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Pawłowska Marta
203

Język angielski
an
Nierodzik Aleksandra
03

Język angielski
aw
Rutkowska Joanna
210

Wychowanie fizyczne
ch
Wierzbicki Mirosław
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg2

8. 14:35 – 15:20

Technika
Szymoniak Wojciech
03

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
muz
Machaev Osman
03

Język polski
Sierkowska Urszula
03

Wychowanie fizyczne
ch
Wierzbicki Mirosław
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg2

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
ch
Wierzbicki Mirosław
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg2

10. 16:15 – 17:00

Wychowanie fizyczne
ch
Wierzbicki Mirosław
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Powrót na górę

Plan klasy 4c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
01
II sem.

Matematyka
Karwowska Renata
01

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
Karwowska Renata
01

Przyroda
Wróbel Edyta
01

3. 9:45 – 10:30

Przyroda
Wróbel Edyta
01

Język polski
Nojszewska Małgorzata
01

4. 10:40 – 11:25

Język polski
Nojszewska Małgorzata
01

Muzyka
Drużyńska Jolanta
01

Matematyka
Karwowska Renata
01

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
muz
Machaev Osman
03

5. 11:40 – 12:25

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
01

Zajęcia z wychowawcą
Nojszewska Małgorzata
01

Wychowanie fizyczne
ch
Wierzbicki Mirosław
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg2

Język angielski
an
Nierodzik Aleksandra
109z

Język angielski
aw
Rutkowska Joanna
210

Język angielski
an
Nierodzik Aleksandra
213

Język angielski
aw
Rutkowska Joanna
210

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
ch
Wierzbicki Mirosław
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Język polski
Nojszewska Małgorzata
01

Wychowanie fizyczne
ch
Wierzbicki Mirosław
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg2

Język polski
Nojszewska Małgorzata
01

7. 13:45 – 14:30

Religia
kat
Rogowski Wojciech
03

Język angielski
an
Nierodzik Aleksandra
213

Język angielski
aw
Rutkowska Joanna
109z

Język polski
Nojszewska Małgorzata
01

Technika
Szymoniak Wojciech
01

8. 14:35 – 15:20

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
kat
Rogowski Wojciech
01

Religia
muz
Machaev Osman
03

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
01

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
01

9. 15:25 – 16:10

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Pawłowska Marta
203

Wychowanie fizyczne
ch
Wierzbicki Mirosław
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg2

10. 16:15 – 17:00

Matematyka
Karwowska Renata
01

Powrót na górę

Plan klasy 5ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
Droździewicz Lidia / Słoma Marta
114

2. 8:50 – 9:35

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
114

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
114

Religia
muz
Machaev Osman
104

Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania
Pawłowska Marta
203

3. 9:45 – 10:30

Język angielski
aw
Sawicka Katarzyna
114

Język angielski
an
Perkowska Joanna / Słoma Marta
210

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
114
II sem.

Matematyka
Droździewicz Lidia / Słoma Marta
114

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Język angielski
aw
Sawicka Katarzyna
202

Język angielski
an
Perkowska Joanna / Słoma Marta
114

4. 10:40 – 11:25

Biologia
Wróbel Edyta / Słoma Marta
114

Zajęcia z wychowawcą
Słoma Marta
114

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta
114

Wychowanie fizyczne
Demianiuk Konrad
sg1

Matematyka
Droździewicz Lidia / Słoma Marta
114

5. 11:40 – 12:25

Muzyka
Drużyńska Jolanta / Słoma Marta
114

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
114

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
114

Język angielski
aw
Sawicka Katarzyna
114

Język angielski
an
Perkowska Joanna / Słoma Marta
213

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
114

6. 12:45 – 13:30

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
114

Informatyka
2
Szymoniak Wojciech
201

Informatyka
1
Pawłowska Marta / Słoma Marta
203

Religia
kat
Rogowski Wojciech
114

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta
114

Technika
Szymoniak Wojciech / Słoma Marta
114

7. 13:45 – 14:30

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Słoma Marta
114

Wychowanie fizyczne
Demianiuk Konrad
sg3

Religia
kat
Rogowski Wojciech
114

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena / Słoma Marta
114

Wychowanie fizyczne
Demianiuk Konrad
sg3

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
Demianiuk Konrad
sg3

Geografia
Wasilewska Monika / Słoma Marta
114

Matematyka
Droździewicz Lidia / Słoma Marta
114

9. 15:25 – 16:10

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

10. 16:15 – 17:00

Religia
muz
Machaev Osman
104

Powrót na górę

Plan klasy 5bs

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Historia
Komosa Łukasz
104

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Język polski
Smolej Katarzyna
104

Religia
muz
Machaev Osman
104

3. 9:45 – 10:30

Język polski
Smolej Katarzyna
104

Religia
kat
Rogowski Wojciech
104

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania
Pawłowska Marta
203

4. 10:40 – 11:25

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
104

Historia
Komosa Łukasz
104

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Język polski
Smolej Katarzyna
104

Matematyka
Sokół Marlena
105

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
Sokół Marlena
104

Matematyka
Sokół Marlena
104

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
104

Matematyka
Sokół Marlena
104

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg2

6. 12:45 – 13:30

Zajęcia z wychowawcą
Wróbel Edyta
104

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
104

Biologia
Wróbel Edyta
104

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Puciłowski Marcin
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg4

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Wensław Katarzyna
sg2

7. 13:45 – 14:30

Technika
Szymoniak Wojciech
104

Język angielski
an
Emiljańczyk Jolanta
202

Język angielski
aw
Oszmiańska Ewa
104

Muzyka
Drużyńska Jolanta
104

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Puciłowski Marcin
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg4

Język polski
Smolej Katarzyna
104

8. 14:35 – 15:20

Geografia
Wasilewska Monika
104

Język polski
Smolej Katarzyna
104

Język angielski
an
Emiljańczyk Jolanta
104

Język angielski
aw
Oszmiańska Ewa
213

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Pawłowska Marta
203

Język angielski
an
Emiljańczyk Jolanta
210

Język angielski
aw
Oszmiańska Ewa
104

9. 15:25 – 16:10

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Religia
kat
Rogowski Wojciech
104

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
101
II sem.

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Wensław Katarzyna
sg2

Religia
muz
Machaev Osman
104

Powrót na górę

Plan klasy 5c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
Kołodziej Waldemar
105

Wychowanie do życia w rodzinie
Suprunowicz Dorota
105
II sem.

2. 8:50 – 9:35

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
105

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
105

3. 9:45 – 10:30

Religia
kat
Rogowski Wojciech
201

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
105

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
kat
Rogowski Wojciech
105

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
105

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
Emiljańczyk Jolanta
201

Język angielski
Emiljańczyk Jolanta
105

Geografia
Wasilewska Monika
105

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
105

Wychowanie fizyczne
Sinielnikow Andriej
sg1

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
Sinielnikow Andriej
sg1

Wychowanie fizyczne
Sinielnikow Andriej
sg1

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
105

Zajęcia z wychowawcą
Sakowicz Ewa
105

Technika
Szymoniak Wojciech
105

6. 12:45 – 13:30

Muzyka
Drużyńska Jolanta
101

Matematyka
Kołodziej Waldemar
105

Biologia
Sakowicz Ewa
105

Matematyka
Kołodziej Waldemar
105

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
105

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
Kołodziej Waldemar
101

Informatyka
Pawłowska Marta
203

Język angielski
Emiljańczyk Jolanta
105

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
105

Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania
Pawłowska Marta
203

8. 14:35 – 15:20

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
101

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
105

Wychowanie fizyczne
Sinielnikow Andriej
sg5

9. 15:25 – 16:10

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Powrót na górę

Plan klasy 5d

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Technika
Szymoniak Wojciech
101

2. 8:50 – 9:35

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
101

3. 9:45 – 10:30

Język polski
Mnich Justyna
101

Muzyka
Drużyńska Jolanta
101

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Biologia
Wróbel Edyta
101

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
Oszmiańska Ewa
101

Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania
Pawłowska Marta
203

Wychowanie fizyczne
Wierzbicki Mirosław
sg4

Język polski
Mnich Justyna
101

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
101

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
Wierzbicki Mirosław
sg2

Język polski
Mnich Justyna
101

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
101

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
101

Zajęcia z wychowawcą
Oszmiańska Ewa
101

6. 12:45 – 13:30

Informatyka
Szymoniak Wojciech
203

Historia
Komosa Łukasz
101

Język angielski
Oszmiańska Ewa
101

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
101

Język polski
Mnich Justyna
101

7. 13:45 – 14:30

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
105

Geografia
Wasilewska Monika
101

Historia
Komosa Łukasz
101

Wychowanie fizyczne
Wierzbicki Mirosław
sg2

Religia
kat
Manaches Monika
101

8. 14:35 – 15:20

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
105

Wychowanie fizyczne
Wierzbicki Mirosław
sg1

Język polski
Mnich Justyna
101

Wychowanie do życia w rodzinie
Mnich Justyna
101
II sem.

9. 15:25 – 16:10

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
kat
Manaches Monika
105

Język angielski
Oszmiańska Ewa
101

Powrót na górę

Plan klasy 5ei

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Biologia
Wróbel Edyta / Bujnowska Agnieszka
105

Matematyka
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
101

Historia
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka
104

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
105
II sem.

Język polski
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
105

Historia
Komosa Łukasz / Bujnowska Agnieszka
101

Religia
muz
Machaev Osman
104

Matematyka
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
104

3. 9:45 – 10:30

Język polski
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
105

Matematyka
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
105

Język angielski
aw
Nierodzik Aleksandra
202

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
213

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna / Bujnowska Agnieszka
104

4. 10:40 – 11:25

Muzyka
Drużyńska Jolanta / Bujnowska Agnieszka
105

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg2

Język polski
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
101

Język angielski
aw
Nierodzik Aleksandra
109z

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
213

Język polski
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
104

5. 11:40 – 12:25

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bujnowska Agnieszka
105

Geografia
Wasilewska Monika / Bujnowska Agnieszka
105

Robotyka – zajęcia rozwijające zainteresowania
Pawłowska Marta
203

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg1

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg3

6. 12:45 – 13:30

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna / Bujnowska Agnieszka
105

Religia
kat
Manaches Monika
114

Język polski
Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka
104

Język angielski
aw
Nierodzik Aleksandra
213

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka
202

7. 13:45 – 14:30

Informatyka
2
Duda Anita
201

Informatyka
1
Pawłowska Marta
203

Religia
kat
Manaches Monika
114

Matematyka
Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka
104

8. 14:35 – 15:20

Wychowanie fizyczne
Krawiel Mariola
sg4

Zajęcia z wychowawcą
Bujnowska Agnieszka
104

9. 15:25 – 16:10

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Technika
Szymoniak Wojciech
104

10. 16:15 – 17:00

Religia
muz
Machaev Osman
104

Powrót na górę

Plan klasy 6ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bach Anna
106

Muzyka
Drużyńska Jolanta / Bach Anna
106

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
Droździewicz Lidia / Bach Anna
106

Matematyka
Droździewicz Lidia / Bach Anna
106

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
muz
Machaev Osman
104

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
107

3. 9:45 – 10:30

Język polski
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Język polski
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Język angielski
aw
Perkowska Joanna
210

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa / Bach Anna
213

Geografia
Wasilewska Monika / Bach Anna
106

4. 10:40 – 11:25

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Zajęcia z wychowawcą
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
106

Język angielski
aw
Perkowska Joanna
109z

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa / Bach Anna
213

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg2

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg2

5. 11:40 – 12:25

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
106

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg3

Matematyka
Droździewicz Lidia / Bach Anna
106

Język polski
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg3

Matematyka
Droździewicz Lidia / Bach Anna
106

Język polski
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Informatyka
2
Pawłowska Marta
203

Informatyka
1
Duda Anita / Bach Anna
201

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie do życia w rodzinie
Mnich Justyna
105
II sem.

Język polski
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
106

Język angielski
aw
Perkowska Joanna
210

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa / Bach Anna
213

8. 14:35 – 15:20

Technika
Szymoniak Wojciech / Bach Anna
106

Biologia
Wróbel Edyta / Bach Anna
106

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

9. 15:25 – 16:10

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna
106

10. 16:15 – 17:00

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
106

Religia
muz
Machaev Osman
104

Powrót na górę

Plan klasy 6bs

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
107

Wychowanie fizyczne
Podleśny Piotr
sg3

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie fizyczne
Podleśny Piotr
sg3

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
107

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
muz
Machaev Osman
104

Wychowanie fizyczne
Podleśny Piotr
sg3

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
Podleśny Piotr
sg3

Historia
Dzieszko Anna
107

Język angielski
Emiljańczyk Jolanta
107

Technika
Szymoniak Wojciech
107

4. 10:40 – 11:25

Biologia
Sakowicz Ewa
107

Język polski
Smolej Katarzyna
107

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
107

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
Podleśny Piotr
sg3

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
107

5. 11:40 – 12:25

Język polski
Smolej Katarzyna
107

Zajęcia z wychowawcą
Smolej Katarzyna
107

Język polski
Smolej Katarzyna
107

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
Podleśny Piotr
sg3

Informatyka
Duda Anita
201

6. 12:45 – 13:30

Historia
Dzieszko Anna
107

Język angielski
Emiljańczyk Jolanta
107

Geografia
Kamińska Irena
107

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
107

Język polski
Smolej Katarzyna
107

7. 13:45 – 14:30

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
107

Muzyka
Drużyńska Jolanta
107

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
Podleśny Piotr
sg1

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
107

Język angielski
Emiljańczyk Jolanta
107

8. 14:35 – 15:20

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
Podleśny Piotr
sg1

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
107

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
Podleśny Piotr
sg1

Język polski
Smolej Katarzyna
107

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
Podleśny Piotr
sg1

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
107

Wychowanie do życia w rodzinie
Mnich Justyna
107
II sem.

10. 16:15 – 17:00

Religia
muz
Machaev Osman
104

Powrót na górę

Plan klasy 6c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
106
II sem.

Język polski
Dzieszko Anna
106

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
106

2. 8:50 – 9:35

Język polski
Dzieszko Anna
106

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
106

Religia
muz
Machaev Osman
104

Geografia
Wasilewska Monika
106

3. 9:45 – 10:30

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
106

Język angielski
Maciuszewicz Bożena
106

Informatyka
Duda Anita
201

4. 10:40 – 11:25

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
201

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
106

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
106

Język polski
Dzieszko Anna
106

5. 11:40 – 12:25

Biologia
Wróbel Edyta
106

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg2

Język angielski
Maciuszewicz Bożena
106

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg2

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg4

6. 12:45 – 13:30

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
106

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
106

Wychowanie fizyczne
Kardel Krzysztof
sg1

Język angielski
Maciuszewicz Bożena
106

7. 13:45 – 14:30

Muzyka
Drużyńska Jolanta
106

Język polski
Dzieszko Anna
106

Język rosyjski
Duchnowska Katarzyna
106

8. 14:35 – 15:20

Język polski
Dzieszko Anna
106

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
106

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

9. 15:25 – 16:10

Matematyka
Szutkiewicz Ewa
106

Technika
Szymoniak Wojciech
106

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia z wychowawcą
Dzieszko Anna
106

Religia
muz
Machaev Osman
104

Powrót na górę

Plan klasy 7ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia
muz
Machaev Osman
202

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
Smolej Katarzyna
214

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg2

Wychowanie do życia w rodzinie
Suprunowicz Dorota
214
I sem.

2. 8:50 – 9:35

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
214

Zajęcia z wychowawcą
Ławreszuk Elżbieta
214

Język angielski
an
Maciuszewicz Bożena
214

Język angielski
aw
Nierodzik Aleksandra
213

3. 9:45 – 10:30

Biologia
Sakowicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
214

Religia
kat
Brzyska Anna
214

Geografia
Wasilewska Monika / Ławreszuk Elżbieta
214

Biologia
Sakowicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
214

Język polski
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
214

4. 10:40 – 11:25

Język polski
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
214

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg4

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
214

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
210

Historia
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
214

Język polski
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
214

5. 11:40 – 12:25

Fizyka
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta
214

Chemia
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
214

Fizyka
Orzechowska Marta / Ławreszuk Elżbieta
214

Język polski
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
214

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
214

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
an
Maciuszewicz Bożena
210

Język angielski
aw
Nierodzik Aleksandra
214

Muzyka
Drużyńska Jolanta
214

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg2

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg3

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
214

Chemia
Waszkiewicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta
214

7. 13:45 – 14:30

Geografia
Wasilewska Monika / Ławreszuk Elżbieta
214

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Ławreszuk Elżbieta
214

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Historia
Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta
214

8. 14:35 – 15:20

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
214

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
213

Język angielski
an
Maciuszewicz Bożena
213

Język angielski
aw
Nierodzik Aleksandra
214

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Szymoniak Wojciech
203

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg2

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg3

Język polski
Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta
214

10. 16:15 – 17:00

Religia
kat
Brzyska Anna
214

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
muz
Machaev Osman
211

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta
214

Powrót na górę

Plan klasy 7bs

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Chemia
Waszkiewicz Ewa
109

Fizyka
Orzechowska Marta
109

2. 8:50 – 9:35

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Rajchemba Małgorzata
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg5

Muzyka
Drużyńska Jolanta
109

Matematyka
Droździewicz Lidia
109

Język polski
Michniewicz Karolina
109

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
109
I sem.

3. 9:45 – 10:30

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Rajchemba Małgorzata
sg3

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg5

Historia
Komosa Łukasz
109

Język rosyjski
Kruglicz Katarzyna
109

Język angielski
Nierodzik Aleksandra
109

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
Michniewicz Karolina
109

4. 10:40 – 11:25

Geografia
Kamińska Irena
109

Biologia
Sakowicz Ewa
109

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
109

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg5

Język polski
Michniewicz Karolina
109

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
Droździewicz Lidia
109

Matematyka
Droździewicz Lidia
109

Język polski
Michniewicz Karolina
109

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg5

Matematyka
Droździewicz Lidia
109

6. 12:45 – 13:30

Język polski
Michniewicz Karolina
109

Chemia
Waszkiewicz Ewa
109

Język angielski
Nierodzik Aleksandra
109

Geografia
Kamińska Irena
109

Język rosyjski
Kruglicz Katarzyna
109

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
Nierodzik Aleksandra
109

Informatyka
Duda Anita
201

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Rajchemba Małgorzata
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg5

Religia
kat
Brzyska Anna
109

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Wychowanie fizyczne
Rajchemba Małgorzata
sg4

8. 14:35 – 15:20

Fizyka
Orzechowska Marta
109

Język polski
Michniewicz Karolina
109

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Rajchemba Małgorzata
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg5

Religia
kat
Brzyska Anna
109

Wychowanie fizyczne
Rajchemba Małgorzata
sg4

9. 15:25 – 16:10

Historia
Komosa Łukasz
109

Wychowanie fizyczne
Rajchemba Małgorzata
sg3

Zajęcia z wychowawcą
Rajchemba Małgorzata
109

Biologia
Sakowicz Ewa
109

10. 16:15 – 17:00

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Wychowanie fizyczne
Rajchemba Małgorzata
sg3

Powrót na górę

Plan klasy 7c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Biologia
Sakowicz Ewa
111

Religia
kat
Brzyska Anna
111

2. 8:50 – 9:35

Chemia
Waszkiewicz Ewa
111

Fizyka
Orzechowska Marta
111

Matematyka
Karwowska Renata
111

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
ch
Kardel Krzysztof
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg2

Religia
kat
Brzyska Anna
111

Język polski
Michniewicz Karolina
111

Wychowanie fizyczne
ch
Kardel Krzysztof
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg2

4. 10:40 – 11:25

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
Michniewicz Karolina
111

Matematyka
Karwowska Renata
111

Język polski
Michniewicz Karolina
111

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
111

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
203

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
111

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
aw
Maciuszewicz Bożena
111

Język angielski
an
Sawicka Katarzyna
202

Język polski
Michniewicz Karolina
111

Matematyka
Karwowska Renata
111

Muzyka
Drużyńska Jolanta
111

Język polski
Michniewicz Karolina
111

6. 12:45 – 13:30

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
111

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
213

Język angielski
aw
Maciuszewicz Bożena
213

Język angielski
an
Sawicka Katarzyna
111

Chemia
Waszkiewicz Ewa
111

Matematyka
Karwowska Renata
111

Język polski
Michniewicz Karolina
111

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
ch
Kardel Krzysztof
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
111

Geografia
Kamińska Irena
111

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Język angielski
aw
Maciuszewicz Bożena
111

Język angielski
an
Sawicka Katarzyna
109

8. 14:35 – 15:20

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
111

Geografia
Kamińska Irena
111

Biologia
Sakowicz Ewa
111

Wychowanie do życia w rodzinie
Mnich Justyna
111
I sem.

9. 15:25 – 16:10

Informatyka
1
Szymoniak Wojciech
201

Informatyka
2
Pawłowska Marta
203

Zajęcia z wychowawcą
Michniewicz Karolina
111

Wychowanie fizyczne
ch
Kardel Krzysztof
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

10. 16:15 – 17:00

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Fizyka
Orzechowska Marta
111

Powrót na górę

Plan klasy 7d

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język polski
Michniewicz Karolina
110

Język polski
Michniewicz Karolina
110

2. 8:50 – 9:35

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
Michniewicz Karolina
110

Język polski
Michniewicz Karolina
110

Biologia
Sakowicz Ewa
110

Chemia
Waszkiewicz Ewa
110

3. 9:45 – 10:30

Język polski
Michniewicz Karolina
110

Fizyka
Orzechowska Marta
110

Wychowanie fizyczne
ch
Podleśny Piotr
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

Matematyka
Droździewicz Lidia
110

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
Droździewicz Lidia
110

Matematyka
Droździewicz Lidia
110

Matematyka
Droździewicz Lidia
110

Język angielski
an
Rutkowska Joanna
210

Język angielski
aw
Sawicka Katarzyna
110

Wychowanie fizyczne
ch
Podleśny Piotr
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
ch
Podleśny Piotr
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

Wychowanie fizyczne
ch
Podleśny Piotr
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

Biologia
Sakowicz Ewa
110

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
110

Geografia
Kamińska Irena
110

6. 12:45 – 13:30

Język angielski
an
Rutkowska Joanna
110

Język angielski
aw
Sawicka Katarzyna
202

Język polski
Michniewicz Karolina
110

Historia
Dzieszko Anna
110

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
110

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
202

Język angielski
an
Rutkowska Joanna
210

Język angielski
aw
Sawicka Katarzyna
110

7. 13:45 – 14:30

Chemia
Waszkiewicz Ewa
110

Geografia
Kamińska Irena
110

Zajęcia z wychowawcą
Sawicka Katarzyna
110

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
110

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
110

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
202

8. 14:35 – 15:20

Muzyka
Drużyńska Jolanta
110

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Pawłowska Marta
203

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
110

Wychowanie do życia w rodzinie
Suprunowicz Dorota
110
I sem.

9. 15:25 – 16:10

Historia
Dzieszko Anna
110

Fizyka
Orzechowska Marta
110

10. 16:15 – 17:00

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Powrót na górę

Plan klasy 7e

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia
muz
Machaev Osman
202

Fizyka
Orzechowska Marta
205

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg2

Język rosyjski
rw
Łaszkiewicz Jolanta
205

Język rosyjski
rn
Duchnowska Katarzyna
210

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie do życia w rodzinie
Mnich Justyna
205
I sem.

Matematyka
Kołodziej Waldemar
205

Chemia
Waszkiewicz Ewa
205

Matematyka
Kołodziej Waldemar
205

Matematyka
Kołodziej Waldemar
205

3. 9:45 – 10:30

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena
205

Biologia
Sakowicz Ewa
205

Biologia
Sakowicz Ewa
205

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
205

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
205

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
Kołodziej Waldemar
205

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg4

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
205

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
205

Muzyka
Drużyńska Jolanta
205

5. 11:40 – 12:25

Język polski
Łaszkiewicz Jolanta
205

Język angielski
aw
Emiljańczyk Jolanta
205

Język angielski
an
Leonowicz Ewa
213

Język angielski
aw
Emiljańczyk Jolanta
205

Język angielski
an
Leonowicz Ewa
213

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
205

Język angielski
aw
Emiljańczyk Jolanta
205

Język angielski
an
Leonowicz Ewa
203

6. 12:45 – 13:30

Chemia
Waszkiewicz Ewa
205

Fizyka
Orzechowska Marta
205

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg2

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg3

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Pawłowska Marta
203

Zajęcia z wychowawcą
Łaszkiewicz Jolanta
205

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
rw
Łaszkiewicz Jolanta
205

Język rosyjski
rn
Duchnowska Katarzyna
213

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
Łaszkiewicz Jolanta
205

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
205

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Historia
Nikonowicz-Łubko Małgorzata
205

8. 14:35 – 15:20

Geografia
Kamińska Irena
205

Geografia
Kamińska Irena
205

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg2

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg3

10. 16:15 – 17:00

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
205

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Religia
muz
Machaev Osman
211

Powrót na górę

Plan klasy 7fi

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia
kat
Manaches Monika
108

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
202

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
108

2. 8:50 – 9:35

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
108
I sem.

Biologia
Wróbel Edyta / Bogusz Anna
108

Język angielski
aw
Maciuszewicz Bożena
108

Język angielski
an
Sawicka Katarzyna
213

Język polski
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
108

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
108

Geografia
Kamińska Irena / Bogusz Anna
108

Chemia
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna
108

Wychowanie fizyczne
ch
Podleśny Piotr
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

Muzyka
Drużyńska Jolanta
108

4. 10:40 – 11:25

Chemia
Waszkiewicz Ewa / Bogusz Anna
108

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
108

Zajęcia z wychowawcą
Bogusz Anna
108

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
108

Wychowanie fizyczne
ch
Podleśny Piotr
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

5. 11:40 – 12:25

Wychowanie fizyczne
ch
Podleśny Piotr
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

Wychowanie fizyczne
ch
Podleśny Piotr
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Krawiel Mariola
sg4

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna
108

Biologia
Wróbel Edyta / Bogusz Anna
108

Historia
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
108

6. 12:45 – 13:30

Język polski
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
108

Język polski
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
108

Język polski
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
108

Polonistyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
Smolej Katarzyna
108

Plastyka
Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna
108

7. 13:45 – 14:30

Język angielski
aw
Maciuszewicz Bożena
108

Język angielski
an
Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna
202

Język polski
Smolej Katarzyna / Bogusz Anna
108

Historia
Dzieszko Anna / Bogusz Anna
108

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Geografia
Kamińska Irena / Bogusz Anna
108

8. 14:35 – 15:20

Informatyka
1
Szymoniak Wojciech
201

Informatyka
2
Pawłowska Marta
203

Język rosyjski
rn
Kruglicz Katarzyna
108

Język rosyjski
rw
Oksieńciuk Aneta
202

Fizyka
Orzechowska Marta / Bogusz Anna
108

9. 15:25 – 16:10

Fizyka
Orzechowska Marta
108

Język angielski
aw
Maciuszewicz Bożena
108

Język angielski
an
Sawicka Katarzyna
210

10. 16:15 – 17:00

Religia
kat
Manaches Monika
108

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Powrót na górę

Plan klasy 8ai

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
Karwowska Renata
207

2. 8:50 – 9:35

Biologia
Sakowicz Ewa / Papież Justyna
207

Matematyka
Karwowska Renata / Papież Justyna
207

Religia
kat
Brzyska Anna
207

Religia
kat
Brzyska Anna
207

3. 9:45 – 10:30

Wiedza o społeczeństwie
Leonowicz Ewa / Papież Justyna
207

Język polski
Mnich Justyna / Papież Justyna
207

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
an
Maciuszewicz Bożena
207

Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje
aw
Perkowska Joanna
210

Wychowanie do życia w rodzinie
Mnich Justyna
207
I sem.

Język rosyjski
rn
Oksieńciuk Aneta
109z

Język rosyjski
rw
Kruglicz Katarzyna
207

4. 10:40 – 11:25

Język angielski
an
Maciuszewicz Bożena
207

Język angielski
aw
Perkowska Joanna
210

Język angielski
an
Maciuszewicz Bożena
207

Język angielski
aw
Perkowska Joanna
202

Zajęcia z wychowawcą
Mnich Justyna
207

Fizyka
Orzechowska Marta / Papież Justyna
207

Język angielski
an
Maciuszewicz Bożena
213

Język angielski
aw
Perkowska Joanna
207

5. 11:40 – 12:25

Język polski
Mnich Justyna / Papież Justyna
207

Fizyka
Orzechowska Marta / Papież Justyna
207

Język polski
Mnich Justyna / Papież Justyna
207

Język polski
Mnich Justyna / Papież Justyna
207

Chemia
Waszkiewicz Ewa / Papież Justyna
207

6. 12:45 – 13:30

Historia
Komosa Łukasz / Papież Justyna
207

Wiedza o społeczeństwie
Leonowicz Ewa / Papież Justyna
207

Matematyka
Karwowska Renata / Papież Justyna
207

Chemia
Waszkiewicz Ewa / Papież Justyna
207

Geografia
Kamińska Irena / Papież Justyna
207

7. 13:45 – 14:30

Język rosyjski
rn
Oksieńciuk Aneta
207

Język rosyjski
rw
Kruglicz Katarzyna
210

Historia
Komosa Łukasz / Papież Justyna
207

Matematyka
Karwowska Renata / Papież Justyna
207

Matematyka
Karwowska Renata / Papież Justyna
207

Język polski
Mnich Justyna / Papież Justyna
207

8. 14:35 – 15:20

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg2

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg3

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg4

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg2

Edukacja dla bezpieczeństwa
Demianiuk Konrad / Papież Justyna
207

9. 15:25 – 16:10

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Szymoniak Wojciech
203

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg4

Powrót na górę

Plan klasy 8bs

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie do życia w rodzinie
Mnich Justyna
204
I sem.

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Laskowska Bożena
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Laskowska Bożena
sg2

2. 8:50 – 9:35

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
Sokół Marlena
204

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Laskowska Bożena
sg2

Wiedza o społeczeństwie
Leonowicz Ewa
204

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Laskowska Bożena
sg2

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Laskowska Bożena
sg2

3. 9:45 – 10:30

Język polski
Sierkowska Urszula
204

Matematyka
Sokół Marlena
204

Język polski
Sierkowska Urszula
204

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Laskowska Bożena
sg2

Język angielski
an
Rutkowska Joanna
204

Język angielski
aw
Nierodzik Aleksandra
213

4. 10:40 – 11:25

Język rosyjski
rn
Oksieńciuk Aneta
204

Język rosyjski
rw
Kruglicz Katarzyna
202

Matematyka
Sokół Marlena
204

Geografia
Kamińska Irena
204

Język polski
Sierkowska Urszula
204

Język polski
Sierkowska Urszula
204

5. 11:40 – 12:25

Chemia
Waszkiewicz Ewa
204

Historia
Komosa Łukasz
204

Matematyka
Sokół Marlena
204

Chemia
Waszkiewicz Ewa
204

Język rosyjski
rn
Oksieńciuk Aneta
204

Język rosyjski
rw
Kruglicz Katarzyna
202

6. 12:45 – 13:30

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Laskowska Bożena
sg2

Język angielski
an
Rutkowska Joanna
204

Język angielski
aw
Nierodzik Aleksandra
202

Historia
Komosa Łukasz
204

Język angielski
an
Rutkowska Joanna
210

Język angielski
aw
Nierodzik Aleksandra
204

Matematyka
Sokół Marlena
204

7. 13:45 – 14:30

Wychowanie fizyczne
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Laskowska Bożena
sg2

Język polski
Sierkowska Urszula
204

Edukacja dla bezpieczeństwa
Demianiuk Konrad
204

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Szymoniak Wojciech
203

Biologia
Sakowicz Ewa
204

8. 14:35 – 15:20

Religia
kat
Brzyska Anna
204

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Fizyka
Orzechowska Marta
204

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
an
Rutkowska Joanna
204

Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje
aw
Nierodzik Aleksandra
210

Wiedza o społeczeństwie
Leonowicz Ewa
204

Zajęcia z wychowawcą
Sierkowska Urszula
204

9. 15:25 – 16:10

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Laskowska Bożena
sg2

Religia
kat
Brzyska Anna
204

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Fizyka
Orzechowska Marta
204

10. 16:15 – 17:00

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
ch
Sinielnikow Andriej
sg1

Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych
dz
Laskowska Bożena
sg2

Powrót na górę

Plan klasy 8c

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Język polski
Sierkowska Urszula
211

Religia
muz
Machaev Osman
202

Wychowanie fizyczne
ch
Krawiel Mariola
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
Kołodziej Waldemar
211

2. 8:50 – 9:35

Język angielski
an
Skup Izabela
211

Język angielski
aw
Rutkowska Joanna
202

Edukacja dla bezpieczeństwa
Demianiuk Konrad
211

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
an
Skup Izabela
211

Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje
aw
Rutkowska Joanna
202

3. 9:45 – 10:30

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Język polski
Sierkowska Urszula
211

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
ch
Krawiel Mariola
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Religia
kat
Manaches Monika
211

Historia
Komosa Łukasz
211

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Język rosyjski
rn
Oksieńciuk Aneta
211

Język rosyjski
rw
Kruglicz Katarzyna
202

5. 11:40 – 12:25

Geografia
Kamińska Irena
211

Matematyka
Kołodziej Waldemar
211

Język rosyjski
rn
Oksieńciuk Aneta
211

Język rosyjski
rw
Kruglicz Katarzyna
202

Fizyka
Orzechowska Marta
211

Biologia
Sakowicz Ewa
211

6. 12:45 – 13:30

Wiedza o społeczeństwie
Leonowicz Ewa
211

Język polski
Sierkowska Urszula
211

Język polski
Sierkowska Urszula
211

Język polski
Sierkowska Urszula
211

Wychowanie fizyczne
ch
Krawiel Mariola
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

7. 13:45 – 14:30

Fizyka
Orzechowska Marta
211

Język angielski
an
Skup Izabela
213

Język angielski
aw
Rutkowska Joanna
211

Chemia
Waszkiewicz Ewa
211

Chemia
Waszkiewicz Ewa
211

8. 14:35 – 15:20

Religia
kat
Manaches Monika
211

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Wiedza o społeczeństwie
Leonowicz Ewa
211

Zajęcia z wychowawcą
Skup Izabela
211

Historia
Komosa Łukasz
211

9. 15:25 – 16:10

Wychowanie do życia w rodzinie
Suprunowicz Dorota
211
I sem.

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Pawłowska Marta
203

Język angielski
an
Skup Izabela
211

Język angielski
aw
Rutkowska Joanna
202

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

10. 16:15 – 17:00

Religia
muz
Machaev Osman
211

Wychowanie fizyczne
ch
Krawiel Mariola
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Powrót na górę

Plan klasy 8d

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Religia
kat
Manaches Monika
208

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
208
I sem.

2. 8:50 – 9:35

Wiedza o społeczeństwie
Leonowicz Ewa
208

Zajęcia z wychowawcą
Komosa Łukasz
208

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
Kołodziej Waldemar
208

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
Leonowicz Ewa
208

3. 9:45 – 10:30

Język rosyjski
Oksieńciuk Aneta
208

Chemia
Waszkiewicz Ewa
208

Matematyka
Kołodziej Waldemar
208

Religia
kat
Manaches Monika
208

Wiedza o społeczeństwie
Leonowicz Ewa
208

4. 10:40 – 11:25

Język polski
Mnich Justyna
208

Matematyka
Kołodziej Waldemar
208

Język angielski
Leonowicz Ewa
208

Historia
Komosa Łukasz
208

Matematyka
Kołodziej Waldemar
208

5. 11:40 – 12:25

Język angielski
Leonowicz Ewa
208

Edukacja dla bezpieczeństwa
Demianiuk Konrad
208

Chemia
Waszkiewicz Ewa
208

Geografia
Kamińska Irena
208

Język polski
Mnich Justyna
208

6. 12:45 – 13:30

Matematyka
Kołodziej Waldemar
208

Język polski
Mnich Justyna
208

Język polski
Mnich Justyna
208

Język polski
Mnich Justyna
208

Język rosyjski
Oksieńciuk Aneta
208

7. 13:45 – 14:30

Historia
Komosa Łukasz
208

Fizyka
Orzechowska Marta
208

Fizyka
Orzechowska Marta
208

Język angielski
Leonowicz Ewa
208

Informatyka
Duda Anita
201

8. 14:35 – 15:20

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
206

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg2

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg3

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg4

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg1

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg2

Biologia
Sakowicz Ewa
208

9. 15:25 – 16:10

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
206

Wychowanie fizyczne
ch
Puciłowski Marcin
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Demianiuk Konrad
sg4

Powrót na górę

Plan klasy 8e

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wiedza o społeczeństwie
Leonowicz Ewa
206

Religia
muz
Machaev Osman
202

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
Perkowska Joanna
206

2. 8:50 – 9:35

Język polski
Sierkowska Urszula
206

Religia
kat
Manaches Monika
206

Fizyka
Orzechowska Marta
206

Wychowanie do życia w rodzinie
Mnich Justyna
206
I sem.

Język rosyjski
Oksieńciuk Aneta
206

3. 9:45 – 10:30

Wychowanie fizyczne
Puciłowski Marcin
sg4

Język angielski
Perkowska Joanna
206

Matematyka
Karwowska Renata
206

Język rosyjski
Oksieńciuk Aneta
206

Matematyka
Karwowska Renata
206

4. 10:40 – 11:25

Matematyka
Karwowska Renata
206

Chemia
Waszkiewicz Ewa
206

Język polski
Sierkowska Urszula
206

Język angielski
Perkowska Joanna
206

Informatyka
Duda Anita
201

5. 11:40 – 12:25

Matematyka
Karwowska Renata
206

Język polski
Sierkowska Urszula
206

Historia
Komosa Łukasz
206

Język polski
Sierkowska Urszula
206

Język angielski
Perkowska Joanna
206

6. 12:45 – 13:30

Fizyka
Orzechowska Marta
206

Wychowanie fizyczne
Puciłowski Marcin
sg4

Wychowanie fizyczne
Puciłowski Marcin
sg4

Zajęcia z wychowawcą
Perkowska Joanna
206

Język polski
Sierkowska Urszula
206

7. 13:45 – 14:30

Geografia
Kamińska Irena
206

Wiedza o społeczeństwie
Leonowicz Ewa
206

Biologia
Sakowicz Ewa
206

Edukacja dla bezpieczeństwa
Demianiuk Konrad
206

Chemia
Waszkiewicz Ewa
206

8. 14:35 – 15:20

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
206

Historia
Komosa Łukasz
206

Religia
kat
Manaches Monika
206

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
Karwowska Renata
206

Wychowanie fizyczne
Puciłowski Marcin
sg3

9. 15:25 – 16:10

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Etyka
ety
Popławska-Włodkowska Magdalena
206

10. 16:15 – 17:00

Religia
muz
Machaev Osman
211

Powrót na górę

Plan klasy 8fi

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1. 8:00 – 8:45

Wychowanie do życia w rodzinie
Wróbel Edyta
210a
I sem.

Religia
muz
Machaev Osman
202

Wychowanie fizyczne
ch
Krawiel Mariola
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Chemia
Waszkiewicz Ewa / Trzonkowska Paulin
210a

2. 8:50 – 9:35

Język angielski – Zajęcia rozwijające zainteresowania
an
Emiljańczyk Jolanta
210

Język angielski – Zajęcia rozwijające kompetencje
aw
Oszmiańska Ewa
210a

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa
210a

Język angielski
aw
Emiljańczyk Jolanta
210

Matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania
Kozłowski Andrzej
210a

3. 9:45 – 10:30

Chemia
Waszkiewicz Ewa / Trzonkowska Paulin
210a

Historia
Komosa Łukasz / Trzonkowska Paulin
210a

Edukacja dla bezpieczeństwa
Demianiuk Konrad / Trzonkowska Paulin
210a

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin
210a

4. 10:40 – 11:25

Wychowanie fizyczne
ch
Krawiel Mariola
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

Język polski
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin
210a

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin
210a

Geografia
Kamińska Irena / Trzonkowska Paulin
210a

Historia
Komosa Łukasz / Trzonkowska Paulin
210a

5. 11:40 – 12:25

Język rosyjski
rn
Oksieńciuk Aneta
210a

Język rosyjski
rw
Kruglicz Katarzyna
210

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin
210a

Zajęcia z wychowawcą
Kamińska Irena
210a

Język polski
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin
210a

Język polski
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin
210a

6. 12:45 – 13:30

Język polski
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin
210a

Biologia
Kamińska Irena / Trzonkowska Paulin
210a

Fizyka
Orzechowska Marta / Trzonkowska Paulin
210a

Wiedza o społeczeństwie
Leonowicz Ewa / Trzonkowska Paulin
210a

Wychowanie fizyczne
ch
Krawiel Mariola
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4

7. 13:45 – 14:30

Wiedza o społeczeństwie
Leonowicz Ewa / Trzonkowska Paulin
210a

Język rosyjski
rn
Oksieńciuk Aneta
210

Język rosyjski
rw
Kruglicz Katarzyna
210a

Język polski
Nojszewska Małgorzata / Trzonkowska Paulin
210a

Matematyka
Kozłowski Andrzej / Trzonkowska Paulin
210a

8. 14:35 – 15:20

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
210a

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa
210a

Język angielski
aw
Emiljańczyk Jolanta
210

Informatyka
1
Duda Anita
201

Informatyka
2
Pawłowska Marta
203

Fizyka
Orzechowska Marta / Trzonkowska Paulin
210a

9. 15:25 – 16:10

Religia
kat
Suprunowicz Dorota
210a

Język angielski
an
Oszmiańska Ewa
210a

Język angielski
aw
Emiljańczyk Jolanta
210

Religia
pra
Kiryluk Jan
202

10. 16:15 – 17:00

Religia
muz
Machaev Osman
211

Wychowanie fizyczne
ch
Krawiel Mariola
sg3

Wychowanie fizyczne
dz
Rajchemba Małgorzata
sg4