Nazwisko i imię dziecka |
klasa |
Nazwa konkursu |
Ranga konkursu |
Uzyskane miejsce |
Opiekun |
---|---|---|---|---|---|
Brodzik Franciszek |
I A |
Konkurs plastyczny „Konkurs pięknego czytania” |
Szkolny |
Nagroda |
Marzenna Winsko |
Kwiczala Emila |
I A |
Konkurs plastyczny „Konkurs pięknego czytania” |
Szkolny |
Nagroda |
Marzenna Winsko |
Dardzińska Liliana |
I A |
Konkurs plastyczny „Konkurs pięknego czytania” |
Szkolny |
Nagroda |
Marzenna Winsko |
Brodzik Franciszek |
I A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda specjalna |
Marzenna Winsko |
Minta Alicja |
I A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Marzenna Winsko |
Dąbrowski Wojciech |
I A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Marzenna Winsko |
Kwiczala Emilia |
I A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Marzenna Winsko |
Lewicki Marcin |
I A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Marzenna Winsko |
Kopczewska Ksawien |
I A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Marzenna Winsko |
Masłowski Maksymilian |
I A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Marzenna Winsko |
Dębicki Tomasz |
I A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Wyróżnienie |
Marzenna Winsko |
Zwolińska Natalia |
I A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Wyróżnienie |
Marzenna Winsko |
Zajkowski Filip |
I A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Wyróżnienie |
Marzenna Winsko |
Żynel Julia |
I A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Wyróżnienie |
Marzenna Winsko |
Sołjan Maja |
I A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Wyróżnienie |
Marzenna Winsko |
Sokólski Ignacy |
I A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Wyróżnienie |
Marzenna Winsko |
Kwiczala Emila |
I A |
Konkurs plastyczny „Moje ukochane zwierzęta” |
Miejski |
II miejsce | Izabela Zahorska-Wicher |
Zwolińska Natalia |
I A |
Konkurs „Każde dziecko o tym wie, Pan w mundurze pomóc chce” |
Miejski |
Nagroda specjalna |
Marzenna Winsko |
Dąbrowski Wojciech |
I A |
Konkurs „Każde dziecko o tym wie, Pan w mundurze pomóc chce” |
Miejski |
Wyróżnienie |
Marzenna Winsko |
Kwiczala Emilia |
I A |
Konkurs Chórów projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska |
Wojewódzki |
Złote pasmo |
Jolanta Drużyńska |
Butryn Zuzanna |
I A |
Konkurs Chórów projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska |
Wojewódzki |
Złote pasmo |
Jolanta Drużyńska |
Sokólski Ignacy |
I A |
XIV Regionalny Konkurs „Mistrz Origami” |
Regionalny |
I miejsce |
Marzenna Winsko |
Masłowski Maksymilian |
I A |
XIV Regionalny Konkurs „Mistrz Origami” |
Regionalny |
I miejsce |
Marzenna Winsko |
Matys Mateusz |
I B |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda specjalna |
Wiesława Zientara |
Dąbrowska Aleksandra |
I B |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Wiesława Zientara |
Podleśna Maria |
I B |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Wiesława Zientara |
Dąbrowska Aleksandra |
I B |
Konkurs Chórów projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska |
Wojewódzki |
Złote pasmo |
Jolanta Drużyńska |
Niepłocha Paweł |
I C |
Konkurs plastyczny „Mój pierwszy komiks” |
Klasowy |
I miejsce |
Beata Krzemińska |
Rojszyk Hubert |
I C |
Konkurs plastyczny „Mój pierwszy komiks” |
Klasowy |
II miejsce |
Beata Krzemińska |
Metelska Hanna |
I C |
Konkurs plastyczny „Mój pierwszy komiks” |
Klasowy |
III miejsce |
Beata Krzemińska |
Malinowska Maja |
I C |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Beata Krzemińska |
Pieńkos Szymon |
I C |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Beata Krzemińska |
Zawadzka Ewa |
I C |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Beata Krzemińska |
Topczewski Marcel |
I C |
XIV Regionalny Konkurs „Mistrz Origami” |
Regionalny |
Nagroda specjalna Marszałka Województwa Podlaskiego |
Beata Krzemińska |
Kozarzewska Ewa |
II A |
Konkurs na największą liczbę zebranych butelek plastikowych |
Klasowy |
I miejsce |
Barbara Panasko Agnieszka Myszkowska |
Milewska Anna |
II A |
Konkurs na największą liczbę zebranych butelek plastikowych |
Klasowy |
II miejsce |
Barbara Panasko Agnieszka Myszkowska |
Sikorski Krzysztof |
II A |
Konkurs na największą liczbę zebranych butelek plastikowych |
Klasowy |
III miejsce |
Barbara Panasko Agnieszka Myszkowska |
Milewska Anna |
II A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda specjalna |
Barbara Panasko Agnieszka Myszkowska |
Haplicznik Antonina |
II A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda specjalna |
Barbara Panasko Agnieszka Myszkowska |
Kozarzewska Ewa |
II A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Barbara Panasko Agnieszka Myszkowska |
Zalesko Maciej |
II A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Barbara Panasko Agnieszka Myszkowska |
Łukianiuk Bianka |
II A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Barbara Panasko Agnieszka Myszkowska |
Dziemian Małgorzata |
II A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Barbara Panasko Agnieszka Myszkowska |
Łukianiuk Bianka |
II A |
Konkurs plastyczny „Drzwi do lasu – Wiosenna muzyka lasu” |
Miejski |
II miejsce |
Urszula Jurczykowska |
Zalesko Maciej |
II A |
Konkurs plastyczny „Drzwi do lasu – Wiosenna muzyka lasu” |
Miejski |
Wyróżnienie |
Urszula Jurczykowska |
Haplicznik Antonina |
II A |
Konkurs plastyczno – fotograficzny „Nasz czysty Białystok” |
Miejski |
Wyróżnienie |
Urszula Jurczykowska |
Łukianiuk Bianka |
II A |
Konkurs plastyczny „Portret Jana Klemensa Branickiego w barokowej ramie” |
Regionalny |
Nagroda specjalna |
Urszula Jurczykowska |
Rybalko Renata |
II A |
Konkurs plastyczny „Portret Jana Klemensa Branickiego w barokowej ramie” |
Regionalny |
Nagroda specjalna |
Urszula Jurczykowska |
Litwiński Piotr |
II A |
XIV Regionalny Konkurs „Mistrz Origami” |
Regionalny |
Nagroda |
Agnieszka Myszkowska |
Rybalko Kirill |
II A |
XIV Regionalny Konkurs „Mistrz Origami” |
Regionalny |
Wyróżnienie |
Urszula Jurczykowska |
Szycik Milana |
II A |
XIV Regionalny Konkurs „Mistrz Origami” |
Regionalny |
Wyróżnienie |
Urszula Jurczykowska |
Dziemian Małgorzata |
II A |
XIV Regionalny Konkurs „Mistrz Origami” |
Regionalny |
Wyróżnienie |
Urszula Jurczykowska |
Zalesko Maciej |
II A |
Konkurs plastyczny „Portret Jana Klemensa Branickiego w barokowej ramie” |
Regionalny |
Wyróżnienie |
Barbara Panasko Agnieszka Myszkowska |
Haplicznik Antonina |
II A |
Konkurs muzyczny „Festiwal Piosenki z czasów Babci i Dziadka” |
Regionalny |
Wyróżnienie |
Agnieszka Myszkowska |
Sikorski Krzysztof |
II A |
Konkurs „Alfik matematyczny” |
Ogólnopolski |
Wyróżnienie |
Barbara Panasko Agnieszka Myszkowska |
Chmielewski Adam |
II B |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Anna Tomczyk |
Kondrat Antoni |
II B |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Anna Tomczyk |
Pejko Maja |
II B |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Wyróżnienie |
Anna Tomczyk |
Mieczkowska Magdalena |
II B |
Konkurs Chórów projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska |
Wojewódzki |
Złote pasmo |
Jolanta Drużyńska |
Mieczkowska Magdalena |
II B |
Konkurs wiedzy „Alfik humanistyczny” |
Ogólnopolski |
miejsce w województwie |
Anna Tomczyk |
Pejko Maja |
II B |
Konkurs plastyczny „Portret Jana Klemensa Branickiego w barokowej ramie” |
Regionalny |
Nagroda |
Anna Tomczyk |
Olechno Marta |
II C |
Turniej „Mistrz Warcabów” |
Klasowy |
I miejsce |
Katarzyna Madura-Gryko |
Jamiołkowski Filip |
II C |
Turniej „Mistrz Warcabów” |
Klasowy |
I miejsce |
Katarzyna Madura-Gryko |
Szymański Michał |
II C |
Turniej „Mistrz Warcabów” |
Klasowy |
II miejsce |
Katarzyna Madura-Gryko |
Sołowiej Barbara |
II C |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Katarzyna Madura-Gryko |
Karpacz Olivia |
II C |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Katarzyna Madura-Gryko |
Adamska Zofia |
II C |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Wyróżnienie |
Katarzyna Madura-Gryko |
Karpacz Olivia |
II C |
Konkurs Chórów projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska |
Wojewódzki |
Złote pasmo |
Jolanta Drużyńska |
Olechno Marta |
II C |
Konkurs wiedzy „Alfik humanistyczny” |
Ogólnopolski |
V miejsce w województwie |
Katarzyna Madura-Gryko |
Kijewska Gabriela |
II D |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Barbara Rzepniewska |
Szklarzewska Hanna |
II D |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Barbara Rzepniewska |
Gabiński Kacper |
II D |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Barbara Rzepniewska |
Buraczuk Sandra |
II D |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Barbara Rzepniewska |
Gąsowski Kamil |
II D |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Barbara Rzepniewska |
Łapiński Krystian |
II D |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Wyróżnienie |
Barbara Rzepniewska |
Niewińska Sandra |
II D |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Wyróżnienie |
Barbara Rzepniewska |
Jurczak Paweł |
II D |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Wyróżnienie |
Barbara Rzepniewska |
Cierech Aleksandra |
II D |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Wyróżnienie |
Barbara Rzepniewska |
Buraczuk Sandra |
II D |
Konkurs logopedyczny „Szkolny Mistrz Wymowy” |
Szkolny |
Nagroda |
Barbara Rzepniewska |
Zyskowski Piotr |
II D |
Konkurs wiedzy „Alfik humanistyczny” |
Ogólnopolski |
VIII miejsce w województwie |
Barbara Rzepniewska |
Cierech Aleksandra |
II D |
Konkurs wiedzy „Alfik humanistyczny” |
Ogólnopolski |
X miejsce w województwie |
Barbara Rzepniewska |
Grudzińska Hanna |
II D |
Konkurs wiedzy „Alfik matematyczny” |
Ogólnopolski |
VIII miejsce w województwie |
Barbara Rzepniewska |
Tołczyk Maja |
III A |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Wyróżnienie |
Urszula Adamska-Królik Małgorzata Kuźmicka |
Tołczyk Maja |
III A |
Konkurs plastyczno – fotograficzny „Nasz czysty Białystok” |
Miejski |
III miejsce |
Urszula Adamska-Królik Małgorzata Kuźmicka |
Włostowska Zofia |
III A |
Konkurs plastyczno – fotograficzny „Nasz czysty Białystok” |
Miejski |
Wyróżnienie |
Urszula Adamska-Królik Małgorzata Kuźmicka |
Włostowska Anna |
III A |
Konkurs plastyczno – fotograficzny „Nasz czysty Białystok” |
Miejski |
Wyróżnienie |
Urszula Adamska-Królik Małgorzata Kuźmicka |
Białous Michał |
III A |
Konkurs wiedzy „Alfik matematyczny” |
Ogólnopolski |
Uznanie za najlepszy wynik w klasach trzecich |
Urszula Adamska-Królik Małgorzata Kuźmicka |
Włostowska Zofia |
III A |
Konkurs wiedzy „Alfik humanistyczny” |
Ogólnopolski |
I miejsce w województwie |
Urszula Adamska-Królik Małgorzata Kuźmicka |
Janiszta Kinga Gloria |
III A |
Konkurs wiedzy „Alfik humanistyczny” |
Ogólnopolski |
VIII miejsce w województwie |
Urszula Adamska-Królik Małgorzata Kuźmicka |
Białous Michał |
III A |
Konkurs wiedzy „Kangur matematyczny” |
Ogólnopolski |
Wyróżnienie |
Urszula Adamska-Królik Małgorzata Kuźmicka |
Kurbanova Petimat |
III A |
Konkurs plastyczny „Moje ukochane zwierzęta” |
Miejski |
Wyróżnienie |
Izabela Zahorska- Wicher |
Kurbanova Petimat |
III A |
XIV Regionalny Konkurs „Mistrz Origami” |
Regionalny |
Wyróżnienie |
Urszula Adamska-Królik Małgorzata Kuźmicka |
Włostowska Anna |
III A |
Konkurs Chórów projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska |
Wojewódzki |
Złote pasmo |
Jolanta Drużyńska |
Włostowska Zofia |
III A |
Konkurs Chórów projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska |
Wojewódzki |
Złote pasmo |
Jolanta Drużyńska |
Dec Maria |
III A |
Konkurs Chórów projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska |
Wojewódzki |
Złote pasmo |
Jolanta Drużyńska |
Tołczyk Maja |
III A |
Konkurs Chórów projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska |
Wojewódzki |
Złote pasmo |
Jolanta Drużyńska |
Dec Bartosz |
III B |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda Specjalna |
Ewa Wojciuk |
Jawińska Monika |
III B |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Ewa Wojciuk |
Konecko Filip |
III B |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Ewa Wojciuk |
Wierbicki Błażej |
III B |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Ewa Wojciuk |
Słomiński Julian |
III B |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Wyróżnienie |
Ewa Wojciuk |
Kowrach Natalia |
III B |
Konkurs wiedzy „Alfik humanistyczny” |
Ogólnopolski |
II miejsce w województwie |
Ewa Wojciuk |
Trojgo Blanka |
III B |
Konkurs wiedzy „Alfik humanistyczny” |
Ogólnopolski |
V miejsce w województwie |
Ewa Wojciuk |
Trojgo Blanka |
III B |
Konkurs Chórów projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska |
Wojewódzki |
Złote pasmo |
Jolanta Drużyńska |
Dec Bartosz |
III B |
Konkurs plastyczny „Portret Jana Klemensa Branickiego w barokowej ramie” |
Regionalny |
Nagroda |
Ewa Wojciuk |
Sulik Adam |
III B |
Konkurs plastyczny „Portret Jana Klemensa Branickiego w barokowej ramie” |
Regionalny |
Wyróżnienie |
Ewa Wojciuk |
Kochanowicz Jan |
III B |
Konkurs wiedzy „Kangur matematyczny” |
Ogólnopolski |
Wyróżnienie |
Ewa Wojciuk |
Hodun Ksawery |
III C |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Elzbieta Nowik |
Wysocki Bartosz |
III C |
Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy karmnik” |
Szkolny |
Nagroda |
Elżbieta Nowik |
Gnieciecka Nikola |
III C |
Konkurs Chórów projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska |
Wojewódzki |
Złote pasmo |
Jolanta Drużyńska |
Kurbanova Kheda |
III C |
Konkurs plastyczny „Portret Jana Klemensa Branickiego w barokowej ramie” |
Regionalny |
Wyróżnienie |
Elzbieta Nowik |
Prokopiuk Stanisław |
III C |
Konkurs plastyczny „Portret Jana Klemensa Branickiego w barokowej ramie” |
Regionalny |
Wyróżnienie |
Elzbieta Nowik |
Lebiedziński Cezary |
III C |
XIV Regionalny Konkurs „Mistrz Origami” |
Regionalny |
Nagroda |
Elzbieta Nowik |
Gnieciecka Nikola |
III C |
XIV Regionalny Konkurs „Mistrz Origami” |
Regionalny |
I miejsce |
Elżbieta Nowik |
Hodun Ksawery |
III C |
Konkurs wiedzy „Alfik humanistyczny” |
Ogólnopolski |
Wyróżnienie |
Elżbieta Nowik |
Tepsaeva Sumiya |
III C |
Finał Szkolnej Ligi Rugby Tag |
ogólnopolski |
I miejsce |
Piotr Podleśny |